Rzecznik prezydenta odchodzi i zakłada firmę; przesłuchanie Tuska przełożone [WIADOMOŚCI DNIA]

Rzecznik prezydenta odchodzi i zakłada firmę

Krzysztof Łapiński odchodzi z Kancelarii Prezydenta. Rzecznik prasowy Andrzeja Dudy zakłada własną firmę PR - poinformowała "Rzeczpospolita". - To była dla mnie wielka przygoda, to był dla mnie świetny czas. Zawsze będę bardzo miło wspominał pracę dla Andrzeja Dudy - powiedział w rozmowie z dziennikiem.

Szwagier premiera został wicenaczelnym radia

Prywatnie Jarosław Broda jest partnerem starszej siostry premiera Mateusza Morawieckiego, Anny, z którą ma dwójkę dzieci. Od dziś jest też zastępcą redaktor naczelnej Radia Wrocław. Broda zapewnia, że jego nominacja nie jest decyzją polityczną. Siostra premiera z kolei kandyduje na stanowisko burmistrza Obornik Śląskich.

Przesłuchanie Tuska przełożone ze względu na kampanię Wassermann

Przesłuchanie Donalda Tuska przed komisją ds. Amber Gold zostało przełożone z 2 października na 5 listopada. Jest to decyzja przewodniczącej komisji Małgorzaty Wassermann, która nie chce by przesłuchanie przykryło jej program wyborczy. - To jest dla mnie bardzo trudny termin. Za mną będzie kampania wyborcza. To pewnie oznacza, że nie będę uczestniczyć w wieczorze wyborczym, bo będę w drodze do Warszawy dna to przesłuchanie na 10 rano. Natomiast nie ukrywam, że te pytania ciągłe, związane z tym, czy to jest element mojej kampanii. Doszłam do takiego przekonania, że będzie lepiej to przenieść na po wyborach - oświadczyła Wassermann. 

Leszek Miller pozywa "Fakt" za okładkę o synu

Leszek Miller zamierza skierować pozew sądowy przeciwko wydawcy i redaktorowi naczelnemu dziennika "Fakt". W sobotę tabloid opublikował skandaliczną okładkę na temat śmierci syna byłego premiera, zatytułowany "Ojciec wybrał politykę, a syn sznur". Wcześniej Miller dziękował za wyrazy "sprzeciwu wobec praktyk żerujących na ludzkiej tragedii".

Spoliczkowana za okrzyki "konstytucja" współczuje napastniczce

Magdalena Klim, która została spoliczkowana przez pełnomocniczkę wojewody dolnośląskiego ds. obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości mówi, że "szczerze współczuje" kobiecie. - Im więcej wiem na temat Arednt-Wittchen, tym bardziej jest mi jej żal - stwierdziła aktywistka. Jej zdaniem napastniczka "dała się w tę sytuację wmanipulować".

Komentarze (29)
Rzecznik prezydenta odchodzi i zakłada firmę; przesłuchanie Tuska przełożone [WIADOMOŚCI DNIA]
Zaloguj się
 • topix

  Oceniono 14 razy 14

  bał się, że mu nos jeszcze urośnie

 • juma07

  Oceniono 17 razy 13

  Ehh jeszcze rano bełkotał coś w porannym paśmie TOK... na obronę Prezydenta.

 • kosim

  Oceniono 12 razy 12

  Niunia boi się, że zostanie rozwalcowana na przesłuchaniu, w trakcie kampanii

 • topix

  Oceniono 10 razy 10

  zaprawiony w kłamstwach

 • Stan Majewski

  Oceniono 21 razy 9

  Prywatnie Jarosław Broda jest partnerem starszej siostry premiera Mateusza Morawieckiego, Anny, z którą ma dwójkę dzieci." Co ? Na kocia lape a on chce chrystianizowac Europe !

 • frogmark

  Oceniono 10 razy 8

  Rok wstydu i profity na długie lata. Jakoś nie potrafię porównać tej posady z byciem lekarzem czy prawnikiem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX