Sprawa wypadku Beaty Szydło: sąd rozpatrzy wniosek o umorzenie [WIADOMOŚCI DNIA]

Wypadek Beaty Szydlo. Wniosek o umorzenie sprawy Sebastiana K.

Sąd Rejonowy w Oświęcimiu, zajmie się wnioskiem prokuratury o warunkowe umorzenie sprawy Sebastiana K., podejrzanego o nieumyślne spowodowanie wypadku z udziałem ówczesnej premier Beaty Szydło. Kierowca seicento, który usłyszał zarzuty, nie przyznaje się do winy. Jego obrońca wielokrotnie podkreślał, że umorzenie postępowania oznacza obarczenie jego klienta winą za spowodowanie wypadku.

Senat o nowelizacji ordynacji wyborczej

Trzeci dzień posiedzenia Senatu. Niewykluczone, że senatorowie rozpatrzą uchwaloną w ubiegłym tygodniu przez Sejm nowelizację ordynacji wyborczej do Parlamentu Europejskiego. Główna zmiana przewiduje, że w każdym okręgów wybieranych będzie co najmniej trzech europosłów.

Komisja weryfikacyjna ds. reprywatyzacji

W siedzibie Prokuratury Krajowej odbędzie się kolejna rozprawa komisji weryfikacyjnej do spraw reprywatyzacji nieruchomości warszawskich. Zeznania ma złożyć troje świadków. Komisja zajmie się grupą Marka M., znanego jako „kolekcjoner warszawskich nieruchomości”.

Spotkanie Donalda Trumpa i Władimira Putina odłożone

Kolejne spotkanie Donalda Trumpa z Władimirem Putinem ma odbyć się w 2019 roku. Odłożenia spotkania w Białym Domu pierwotnie planowanego na jesień miał żądać Donald Trump. Amerykański prezydent chce, by rozmowa w cztery oczy polityków odbyła się dopiero po zakończeniu śledztwa dotyczącego ewentualnej ingerencji Kremla w wybory prezydenckie w USA.

Pogoda w czwartek

Pogoda w czwartek i kolejne dni będzie trudna do zniesienia dla tych, którzy źle znoszą upały. Od dziś cały kraj zacznie obejmować front burzowy. Temperatura maksymalna wyniesie od 25-26 stopni nad morzem i na południowym wschodzie kraju do 30-31 stopni.

Więcej o:
Komentarze (64)
Sprawa wypadku Beaty Szydło: sąd rozpatrzy wniosek o umorzenie [WIADOMOŚCI DNIA]
Zaloguj się
 • miszka_szyfman

  Oceniono 34 razy 22

  Jakie umorzenie ? Trzeba wyjaśnić kto był winien , czy jechali bez sygnałów ?

 • glencok

  Oceniono 42 razy 20

  dlaczego umorzenie? ja bym chciał wiedzieć dlaczego pasztetowa zapieprzała na sygnale lewym pasem zupełnie bez powodu stwarzając zagrożenie na drodze ( dobrze że chłopak nie zginął) zamiast jechać normalnie 50 na godzinę razem z innymi samochodami.
  Bo jej się należało?

 • ps11111ps

  Oceniono 20 razy 18

  Po wyborach się zrobi komisję śledczą do spraw wypadków drogowych w latach 2015-2019 i sie wyjaśni dlaczego za czasów N'Dragpisietty auta rządowe masowo powodowały wypadki

 • big_gadu

  Oceniono 28 razy 18

  Bedzie ciekawie - bo nowy smoleńsk beci,
  próba pokazania że chłopak jest winny za wszelka cenę,
  tymczasem świadkowie twardo zeznają że sygnałow nie było,
  i jak auto pancerne które jechało 50 km w zderzeniu z drzewem utraciło cały przód ?
  to jest drugi cud smoleński !

 • window_licker

  Oceniono 27 razy 17

  Muszą umorzyć. Inaczej musieli by przyznać, że rządowa ochrona składała fałszywe zeznania i mataczyła kasująć dane z komputerów samochowych aby twierdzić, że pancerna limuzyna rozpada się stykając z drzewem z prędkością 30-40km na godz... ( bo jak jechali 50 km/h jak zeznawali :))))) to coś musieli już wychamować)

  Dyletanci. Mafia. Mataczenie. Państwo z kartonu i paździerza. Nawet nie z kupy kamieni...

 • smarekdarek

  Oceniono 34 razy 16

  Ekipie Szydło nie udało się zwalić winy na chłopaka, więc teraz polecą klasykiem: "wina Tuska". A limuzyna? Znajdą się pieniądze. Bo danina solidarnościowa będzie!
  youtube.com/watch?v=jCrkdZzcpXw

 • zgryz3

  Oceniono 27 razy 15

  Oczywiście! Umorzyć sprawę Sebastiana i wszcząć wreszcie sprawę kłamstw Beaty Szydło i niebezpiecznej jazdy jej ochroniarzy.

 • cezar85

  Oceniono 33 razy 15

  sąd rozpatrzy wniosek o ukręceniu sprawie łba, powinno być

 • def11

  Oceniono 29 razy 15

  Droga kariery sędziego się decyduje ..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX