Donald Trump i Władimir Putin spotkają się w Helsinkach [WIADOMOŚCI DNIA]

Spotkanie Donalda Trumpa i Władimira Putina w Finlandii

W stolicy Finlandii spotkają się prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump i Rosji Władimir Putin. Spotkanie rozpocznie się w południe polskiego czasu w pałacu prezydenckim w Helsinkach. Nie wiadomo, jak długo potrwa, choć organizatorzy zaplanowali konferencję prasową trzy godziny później. Tematy rozmowy nie zostały ściśle określone.

Komisja weryfikacyjna. Decyzja ws. nieruchomości w Warszawie

Komisja weryfikacyjna do spraw reprywatyzacji nieruchomości warszawskich spotka się na posiedzeniu niejawnym. Mają zapaść decyzje w sprawie zwrotów nieruchomości przy Krakowskim Przedmieściu 83 i Senatorskiej 7.

Przesłuchania przed komisją ds. Amber Gold

Sejmowa Komisja Śledcza ds. Amber Gold zaplanowała trzy dni przesłuchań świadków dotyczące wątku skarbowego afery. O godzinie 10.00 zeznania ma złożyć syndyk masy upadłości po spółce Marcina P. Józef Dębiński, a po południu była Naczelnik I Urzędu Skarbowego w Gdańsku, Violetta Gorecka.

Mundial 2018. Francuzi świętują zwycięstwo

Francja cieszy się z drugiej gwiazdki mistrzów świata, którą od tej pory na koszulkach będą nosili Niebiescy. W dwadzieścia lat po pierwszym sukcesie Francja wygrywając 4:2 z Chorwacją stała się najlepszą drużyną naszego globu. Piłkarzy dzisiaj przyjmie prezydent Emmanuel Macron. Wielu Francuzów wzięło dzień wolny od pracy.

Pogoda w poniedziałek. Deszcze i burze z gradem

Pogoda w poniedziałek to nadal duże zachmurzenie, deszcz i burze z gradem w wielu miejscach w kraju. Spokojnie będzie tylko w zachodniej części Polski.

Jeśli jesteś bardziej wymagającym czytelnikiem, to musisz wypróbować nasz nowy newsletter >>>

Więcej o: