Mundial 2018: Polska - Senegal 1:2; śledztwo w Słupsku: nie żyje dziecko [WIADOMOŚCI DNIA]

Polska przegrała mecz z Senegalem 1:2

Polska przegrała mecz z Senegalem 1:2. Pierwszy mecz naszej reprezentacji podczas Mundialu piłkarze rozegrali na moskiewskim stadionie Spartaka. Polacy zagrają jeszcze z Kolumbią (24.06, 20:00) oraz z Japonią (28.06 16:00).

Jan Ardanowski nowym ministrem rolnictwa i rozwoju wsi

Jan Krzysztof Ardanowski nowym ministrem rolnictwa i rozwoju wsi. Ardanowski jest posłem PiS i wiceprzewodniczącym sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi. W latach 2005-2007 był wiceministrem rolnictwa; doradzał też prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu.

Nie żyje dziecko, które zatrzasnęły się w pralce

Rusza śledztwo ws. dziecka, które podczas zabawy w chowanego zatrzasnęło się w pralce. Chłopiec nie żyje. Do tragicznego wydarzenia doszło w poniedziałek po południu. Śledztwo prowadzone jest pod kątem nieumyślnego spowodowania śmierci.

Polka Anna Alboth nominowana do Pokojowej Nagrody Nobla

Polka nominowana do tegorocznej Pokojowej Nagrody Nobla. Anna Alboth zainicjowała Civil March For Aleppo. W inicjatywie wzięło udział 3,5 tys. osób, które odtworzyły drogę uchodźców i przeszły z Berlina do granic Syrii w 232 dni.

Prokurator od sprawy Gawłowskiego zrezygnowała

Prokuratura Krajowa potwierdziła informacje Onetu z których wynika, że jedna z prokuratorów prowadzących śledztwo ws. posła PO Stanisława Gawłowskiego zrezygnowała z udziału w sprawie. Powodem miały być "coraz większe wątpliwości" pani prokurator.

Pogoda na wieczór 19.06 i najbliższe dni: czeka nas ochłodzenie

Pogoda na wtorek wieczór 19.06

Więcej o: