Donald Trump: USA nie będą obozem dla migrantów [WIADOMOŚCI DNIA]

Krzysztof Jurgiel zrezygnował ze stanowiska ministra rolnictwa

Krzysztof Jurgiel podał się do dymisji. Minister rolnictwa i rozwoju wsi złożył rezygnację ze stanowiska z powodów osobistych. Portal Gazeta.pl nieoficjalnie ustalił, że nowym szefem resortu zostanie Jan Krzysztof Ardanowski.

Donald Tusk pozwał Patryka Jakiego

Donald Tusk pozwał Patryka Jakiego. Na profilu kandydata PiS na prezydenta Warszawy na Facebooku ukazała się przeróbka zdjęcia przewodniczącego Rady Europejskiej z  pogrzebu Sebastiana Karpiniuka, który zginął w katastrofie smoleńskiej. Fotografia przedstawia płaczących Donalda Tuska i Grzegorza Schetynę. Dodany podpis brzmiał: „Nasi przegrali z Meksykiem”, co miało być komentarzem do przegranego przez Niemcy meczu z Meksykiem.

Wiceszef Komisji Europejskiej Frans Timmermans w Warszawie

Wiceszef Komisji Europejskiej Frans Timmermans spotkał się w Warszawie z premierem Mateuszem Morawieckim. Rozmowy dotyczyły zmian w polskim sądownictwie. Po spotkaniu obaj zapewniali o konstruktywnej rozmowie.

Donald Trump o uchodźcach w USA

"USA nie będą obozem dla migrantów ani ośrodkiem dla uchodźców" - powiedział Donald Trump. Trump przyznał, że polityka oddzielania dzieci nielegalnych imigrantów od rodziców na południowej granicy USA jest drastyczna. Winą obarczył demokratów, którym zarzucił brak woli kompromisu w sprawie prawa imigracyjnego. Donald Trump stwierdził, że jeśli demokraci zmienią swoje podejście, bardzo szybko uda się rozwiązać problem nielegalnej imigracji. Politykę "zero tolerancji", która oznacza m.in. odbierania dzieci migrantom skrytykowała dziś Melania Trump.

Zobacz też: Pogoda - radar burz i opadów

Kim Dzong Un i Donald Trump podpisali historyczne porozumienie

Więcej o:
Komentarze (129)
Donald Trump: USA nie będą obozem dla migrantów [WIADOMOŚCI DNIA]
Zaloguj się
 • js08836

  Oceniono 25 razy 13

  Żeby była jasność. USA nie jest od przyjmowania uchodźców, ale od rozpoczynania wojen " produkujących " uchodźców. Kasa nie ma być kierowana na pomoc dla poszkodowanych, ale na zbrojenia. Może już niedługo i oni będą uchodźcami, gdy pierdyknie Yellowstone ,albo uskok San Andreas.

 • d1r3ct

  Oceniono 10 razy 6

  Ciekawy sojusz w regionie...USA z Izraelem i...Arabią Saudyjską ;) Irak, Libia, Syria...same sukcesy Stanów i ich sojuszników. A potem ww państwa pozostawiane same sobie w ruinie, świetny prezent dla ISIS. Przecież gdyby nie ruszali Kadafiego (któremu kraje Zachodu potrafiły nawet broń sprzedawać) to nie byłoby imigrantów płynących z wybrzeża Libii do Unii. I może o to chodzi. Każdy gra na siebie, w tym USA, ale także Niemcy (Nord Stream) i Francja. Najbardziej krzyczą o solidarności, ale sami przyczyniają się do pogłębiania przyczynnych konfliktów i wręcz je kreują.
  Z jakiej racji to Unia ma przyjmować uchodźców z Syrii skoro to wojna Stanów Zjednoczonych ? Skoro mają kasę na szkolenie i zbrojenie bojówek islamistycznych walczących z Asadem to niech przyjmą Syryjczyków ;)

 • scag

  Oceniono 5 razy 5

  Nielegalne przekroczenie garnis

  Nielegalne przekroczenie granicy jest przestepstwem federalnym.
  Rodzice zabierajac ze soba dzieci narazaja je na konsekwencje swojego postepowania.
  Czego tutaj nie rozumiesz?
  I gdzie jest wina trumpa?

 • jerzytop

  Oceniono 9 razy 5

  Przecież WY jako pepek świata będziecie tylko wzniecali konflikty aby był zbyt na broń i zarobek . Resztę co dzieje się z ludzmi macie w DUPIE Wam broń atomowa i armia zapewnia bezkarność i dlatego robicie co chcecie

 • elemir

  Oceniono 7 razy 5

  "USA nie będą obozem dla migrantów ani ośrodkiem dla uchodźców" - powiedział Donald Trump.
  Całkiem zabawne, w kontekście tego, że nowa pani ambasador jeszcze z USA zapowiedziała, że będzie nakłaniać Polskę do przyjmowania uchodźców.

 • emeni

  Oceniono 9 razy 5

  I jak tu nie lubić Trumpa :
  "Shinzo, ty nie masz tego problemu, mogę podesłać ci 25 milionów Meksykanów, a szybko przestaniesz kierować urzędem"

  "Musisz o tym wiedzieć Emmanuel, ponieważ wszyscy terroryści są w Paryżu".

  "Krym jest rosyjski, ponieważ wszyscy mieszkańcy półwyspu mówią po rosyjsku."

 • rozterka47

  Oceniono 19 razy 5

  państwo USA powstalo dzięki migracji , niewolnictwu i wybiciu rdzennej ludności Trump zapomniał

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX