Cztery osoby ranne w ataku z bronią na siedzibę firmy YouTube w Kalifornii [SKRÓT DNIA]

  1. Cztery osoby zostały ranne w ataku z bronią na siedzibę firmy YouTube w San Bruno w Kalifornii. Napastnikiem była kobieta, która na koniec sama się zastrzeliła. Trwa śledztwo policji. CZYTAJ WIĘCEJ >>>
  2. O godzinie 11 odbędzie się spotkanie organizacyjne Krajowej Rady Sądownictwa. Zostało zwołane z polecenia sędziego Trybunału Konstytucyjnego w stanie spoczynku, Wiesława Johanna. Będzie to pierwsze spotkanie organu w nowym składzie po tym, jak na początku marca część jego członków wybrał Sejm.
  3. Rada wykonawcza Organizacji do spraw Zakazu Broni Chemicznej, podczas środowego, nadzwyczajnego posiedzenia w Hadze, zajmie się sprawą zamachu na byłego podwójnego agenta Siergieja Skripala. Mężczyzna i jego córka zostali otruci 4 marca w brytyjskim Salisbury.
  4. 27-latka z województwa świętokrzyskiego i jej 21-letni partner zostaną w środę doprowadzeni do prokuratury w Katowicach, gdzie mogą usłyszeć zarzuty dotyczące porzucenia 3-letniego syna kobiety. Zarzuty mogą dotyczyć narażenia dziecka na utratę zdrowia i życia. CZYTAJ WIĘCEJ >>>
  5. W Ankarze spotkają się prezydenci Turcji, Rosji i Iranu. Władimir Putin przebywa z wizytą w stolicy Turcji od wczoraj. Wspólnie z Recepem Erdoganem, poprzez łącze wideo, prezydent Rosji wziął udział w ceremonii wylania pierwszej partii betonu w miejscu budowy elektrowni atomowej w Akkuyu na południu kraju.
Więcej o: