Szydło z Kaczyńskim podsumują dwa lata rządów PiS [SKRÓT DNIA]

  1. Po posiedzeniu rządu odbędzie się wspólna konferencja premier Beaty Szydło i prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego. Podczas niej zostaną podsumowane dwa lata rządów PiS. Prezydent Andrzej Duda desygnował Beatę Szydło na premiera 13 listopada 2015 roku.
  2. Dziś o 11 policja przedstawi "Młodszego aspiranta Mateusza", czyli słynnego funkcjonariusza "Kulsona". Obywatele RP twierdzą, że podczas Marszu Niepodległości jeden z funkcjonariuszy powiedział do aktywistki "siadaj, ku**o". Policja przekonuje, że padło zdanie "siadaj, Kulson". CZYTAJ WIĘCEJ >>>
  3. Dziś o 11 rozpocznie się dwudniowe posiedzenie Senatu. W porządku obrad m.in. nowelizacja ordynacji podatkowej, zmiany w ustawie o ewidencji ludności, która zakłada utrzymanie obowiązku meldunkowego oraz zmiana w prawie o ruchu drogowym.
  4. Komisja Weryfikacyjna podczas niejawnego posiedzenia podejmie decyzje ws. nieruchomości położonych pod adresami: Złota 19, Zielna 7/Złota 17 i Chmielna 50. Opinia publiczna dowie się, w jaki sposób kamienice zostały zreprywatyzowane.
  5. Ministrowie spraw zagranicznych Polski i Szwecji - Witold Waszczykowski i Margot Wallström - złożą wspólną wizytę w Gruzji. Głównym tematem rozmów będzie zbliżający się szczyt Partnerstwa Wschodniego w Brukseli, który ma uznać unijne aspiracje Gruzji, Ukrainy i Mołdawii.