Tusk rzucił wyzwanie Kaczyńskiemu. Jest reakcja PiS [SKRÓT DNIA]

 1. Jarosław Kaczyński zasugerował, że polski rząd nie poprze Tuska na drugą kadencję w RE. W odpowiedzi b. premier zaproponował debatę; wiadomo już jednak, że ta się nie odbędzie. - Prezes nie będzie go w ten sposób promował - przekazała rzeczniczka PiS. CZYTAJ WIĘCEJ >>>
 2. Premier Beata Szydło wezwała na dywanik Witolda Waszczykowskiego. Powód? Kpiącą wypowiedź ministra na temat strajku kobiet. - Nie aprobuję takich słów. Emocje są zbyt duże - upomniała szefowa rządu. Wcześniej partia odcięła się też od ustawy antyaborcyjnej. CZYTAJ WIĘCEJ >>>
 3. Policja z Sochaczewa zlikwidowała plantację konopi we wsi Nowa Sucha; działka, na którym uprawiano krzewy, należy do męża prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz. Posesja nie jest ogrodzona, a plantację urządzili na niej mężczyźni z sąsiedztwa. CZYTAJ WIĘCEJ >>>
 4. Komitet noblowski ogłosił laureatów nagrody Nobla w dziedzinie fizyki - to David Thouless, Duncan Haldane i Michael Kosterlitz. W czasie tradycyjnego wykładu w dziecinnie prosty sposób naukowcy wyjaśnili trudne naukowe pojęcia. Użyli do tego... precla. CZYTAJ WIĘCEJ >>>
 5. Parlament Europejski zatwierdził ratyfikację światowej umowy klimatycznej. Ma ona pomóc w utrzymaniu wzrost globalnych temperatur na poziomie mniejszym niż 2 stopnie Celsjusza w stosunku do epoki przedindustrialnej.
Więcej o:
Komentarze (14)
Tusk rzucił wyzwanie Kaczyńskiemu. Jest reakcja PiS [SKRÓT DNIA]
Zaloguj się
 • returnofstinki

  Oceniono 16 razy 2

  Fakty: "Janda, Ostasewska, Cielecka, Peszek - kobiety których się słucha"
  Ot autorytety a'la TVN :)

  I czemu zapomnieli o Bakule?

 • returnofstinki

  Oceniono 11 razy 1

  Wielki, wspaniały, wzruszający, niesamowity, wzniosły, piękny i podziwiany na całym świecie. Zgadli Państwo - Czarny Protest w "Faktach".:-)

 • miastowiec-ze-wsi

  Oceniono 4 razy 0

  PiSiorskie trole po rym jak pisowska sitwa w poniedziałek dostała w gębę tak ze jej kukły skamlą do dzisiaj znowu dostały transze na swoje brednie. Ale nic to nie zmieni PIsiory PiS to juz trup a kukła z Żoliborza to juz jedynie zdziecinniały złośliwy staruch.

 • yerry46

  Oceniono 1 raz -1

  Polski ,stan rycerski' rzuca sobie wyzwania. Świat wstrzymuje oddech !

 • miastowiec-ze-wsi

  Oceniono 7 razy -1

  Piasiory wiedza ze Tusk w debacie zrobiłby z ich objazdowego truchła zwanego prezesem sieczkę.

 • miastowiec-ze-wsi

  Oceniono 7 razy -1

  Prezesina tchórz z Żoliborza na mysl ze stanął by z Tuskiem twarzą w twarz do teraz E moze opuścić toalety. Ta durna baba sprzedając teksty ze żoliborskiego truchło miałoby kogoś promować osiągnęła granice absurdu. PiSiory wy naprawdę jestescie debilami.

 • bkiton

  Oceniono 15 razy -1

  Przepraszam, a o czym Donald miałby rozmawiać z szeregowym posłem, który nawet nie wyjeżdża za granicę? Z szeregowym posłem, który mówi premierowi kraju, co ma robić? Owacja na stojąco dla marionetkowej premier - chyba teraz już nie zaprzeczy.
  Po drugie: jakież to dochodzenie toczy się w prokuraturze? Bo z tego co wiem, to tylko jakiś zespół kolesi wygłasza sobie luźne gadki w sejmie w jakiejś pseudo komisji.
  Do końca roku z tą miernotą, nikt już nie będzie chciał rozmawiać. I tak to właśnie rewolucja tego małego i miernego człeka dobiegnie końca.

 • pysio62

  Oceniono 11 razy -1

  Z Kaczynskim nie ma po co rozmawiac, on jest pozbawiony zdolnosci honorowych, za wiele rzeczy, a za to stwierdzenie "komunisci i zlodzieje" ktore powiedzial o milionach Polakow, to samo dotyczy bylego drobnego zlodzieja Jojo Brudzinskiego i jeszcze wielu innych PIS-owcow, kazdy uczciwy i patriotycznie nastawiony Polak ma prawo plunac mu prosto w twarz. Kaczynski skonczy w wieziemiu, nic mu nie pomoze zaslanianie sie innymi, sa i na niego konkretne paragrafy w KK, albo ewentualnie w zakladzie dla umyslowo chorych, tego tez do konca nie mozna wykluczyc.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX