Jarosław Kaczyński wraca na tournée po Polsce. Pierwsze spotkanie lada moment

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński wraca do spotkań z wyborcami w ramach trasy "Polska to przyszłość". Wiadomość potwierdził sekretarz generalny partii, który doprecyzował, kiedy i gdzie Jarosław Kaczyński pojawi się w pierwszej kolejności.
Zobacz wideo Tomczyk: Nie obawiam się Jarosława Kaczyńskiego, który wraca do objazdu po Polsce. Czekam, co powie

Krzysztof Sobolewski w czwartkowym wywiadzie na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia poinformował, że prezes Prawa i Sprawiedliwości w najbliższy weekend spotka się z wyborcami partii w miejscowości Łyse na Kurpiach. Jarosław Kaczyński ma rozmawiać z mieszkańcami o kwestiach rolniczych. - Pierwsza aktywność po świątecznej przerwie będzie w najbliższy weekend na Kurpiach, w miejscowości Łyse. Będzie to spotkanie poświęcone kwestiom rolniczym i będzie ono dosyć interesujące - ocenił sekretarz generalny PiS-u. Przypomniał, że od kilku tygodni politycy Prawa i Sprawiedliwości organizują w całym kraju spotkania z wyborcami pod hasłem "Przyszłość to Polska". 

Konwencja programowa PiS jeszcze przed wakacjami

Sekretarz partii zapewnił również, że przed wakacjami PiS zorganizuje konwencję programową podsumowująca prekampanię. - Wtedy chcemy zaprezentować część propozycji programowych, później przedstawimy całość programu, z którym chcemy iść na wybory - mówił w wywiadzie radiowym. Sobolewski zapewnił, że konwencja odbędzie się na pewno przed końcem czerwca. - W tej chwili mamy okres prekampanii, który trwa już od końca zeszłego roku. Chcemy ten okres podsumować - powiedział.

Maks Kraczkowski "Wdzięczność Kaczyńskiego już się wyczerpała". Kulisy dymisji w PKO BP

Jarosław Kaczyński wraca do spotkań z wyborcami. Wcześniej miał problemy ze zdrowiem

Przypomnijmy, że Jarosław Kaczyński zawiesił objazd po Polsce ze względów zdrowotnych. Po operacji nogi, szef partii rządzącej przechodził długą rekonwalescencję, poruszał się o kulach przez kilkanaście tygodni i był osłabiony, na co zwracał uwagę dziennikarz naszego portalu Jacek Gądek. "Z jego zdrowiem - po operacji kolana w grudniu zeszłego roku - jest już lepiej, ale wciąż nie na tyle, by mógł osobiście ruszyć w trasę - informował nasz dziennikarz.

Więcej o: