Wspólny poranek wyborczy Gazeta.pl, Wyborcza.pl i TOK FM: wyniki, analizy, komentarze

Zapraszamy na poranek wyborczy, który po raz pierwszy w historii poprowadzi zespół złożony z trzech połączonych redakcji: internetowych Wyborcza.pl i Gazeta.pl oraz radia TOK FM. Wezmą w nim udział rozmaici goście, którzy przedstawią różne spojrzenia na wybory prezydenckie.

Poranek poprowadzą czołowi dziennikarze i komentatorzy z trzech redakcji: Dominika Wielowieyska, Karolina Lewicka i Dorota Roman, Maciej Głogowski i Łukasz Kijek, a także Roman Imielski i Mikołaj Chrzan.

Zaproszeni zostaną rozmaici goście: znani politycy, eksperci i publicyści. Przedstawią różne spojrzenia na wybory prezydenckie, a rozmowy z nimi będą przeplatane najświeższymi wiadomościami na temat wyników wyborów prezydenckich, ich analizami oraz komentarzami. Pokażemy także relacje filmowe i materiały ze sztabów wyborczych obu kandydatów.

Przedstawimy wybory z wielu stron i perspektyw: różnych regionów Polski, miast i wsi, od jej wschodu do zachodu. Zakończy go wielki finał poprowadzony przez dziennikarzy, którzy na co dzień są autorami audycji "Poranek w TOK FM".

Więcej o: