Andrzej Duda pokazał nowy spot. Według niego Rafał Trzaskowski "powie wszystko, bo chce zablokować wszystko"

W ostatnim dniu kampanii przed drugą turą wyborów Andrzej Duda zaprezentował nowy spot. To kolejny materiał uderzający w Rafała Trzaskowskiego, który ma przekonać wyborców, że najlepszym posunięciem jest zagłosowanie na urzędującego prezydenta.

- Rafał Trzaskowski jest gotów powiedzieć wszystko, by dostać się do Pałacu Prezydenckiego, bo chce zablokować wszystko: inwestycje, programy społeczne, niski wiek emerytalny, wszystko - mówi lektor w najnowszym spocie Andrzeja Dudy.

Nowy materiał wideo promujący urzędującego prezydenta czerpie z komiksowej stylistyki. Kiedy padają słowa o tym, że program Rafała Trzaskowskiego "to przedmiot żartów", a kandydat KO "sam nie wie, co się w nim znajduje", na ekranie pojawia się kolorowy napis "LOL", a gdy lektor czyta tekst o tym, że plan kontrkandydata Andrzeja Dudy to "weto, weto, weto", widzowi prezentowane są chmurki z napisami "Stop!" i "Nie!".

 

Sztab Andrzeja Dudy straszy Rafałem Trzaskowskim. "Wróci spór o krzesło"

- To nie czas na blokowanie wszystkiego. Koronawirus uderzył w światową gospodarkę, teraz bardziej niż kiedykolwiek w interesie Polaków - w Twoim interesie - jest prezydent współpracujący z rządem - mówi lektor, kiedy na ekranie pojawia się nagranie przedstawiające Andrzeja Dudę spacerującego z premierem Mateuszem Morawieckim.

Widz przekonywany jest, że "jednym z najważniejszych zadań prezydenta jest polityka zagraniczna, a Trzaskowski i stojąca za nim Platforma nie ukrywają, że ich wektor polityczny jest inny". Wówczas na ekranie pojawia się nagranie przedstawiające pośladki mężczyzny w opiętym kostiumie, prawdopodobnie uczestnika któregoś z Marszy Równości.

- Zamiast ratować gospodarkę po epidemii, wróci spór o krzesło, a nasi partnerzy będą zdezorientowani. Nie pozwólmy na blokadę rozwoju Polski. Wybieramy Andrzeja Dudę - mówi lektor na zakończenie, a na ekranie pojawia się plansza z napisem: "Prosty rachunek. Wybieram #DUDA2020".

Zobacz wideo Gdula: Trzaskowski stara się budować agendę wokół pozytywnego przesłania
Więcej o: