Wyjątkowy wieczór i poranek wyborczy na Gazeta.pl. W poniedziałek spotkają się dziennikarze z trzech redakcji

Ostatni dzień kampanii to nie koniec emocji. Ich kulminacją będzie wieczór wyborczy, który zacznie się na Gazeta.pl w niedzielę o 21:30. Jego kontynuacją będzie poranek następnego dnia już od 7:00, a w nim kilka niespodzianek.

Gospodarzem wieczoru wyborczego 12 lipca będzie szef redakcji informacyjnych Gazeta.pl - Łukasz Kijek. Poranek po raz pierwszy w historii poprowadzi zespół złożony z trzech połączonych redakcji: internetowych Wyborcza.pl i Gazeta.pl oraz radia TOK FM.

Oba wydarzenia będzie można oglądać w formie wideo na żywo na stronach głównych portali Tokfm.pl i Gazeta.pl oraz w serwisie Wyborcza.pl. Poniedziałkowy poranek poprowadzą czołowi dziennikarze i komentatorzy z trzech redakcji: Dominika Wielowieyska, Karolina Lewicka i Dorota Roman, Maciej Głogowski i Łukasz Kijek, a także Roman Imielski i Mikołaj Chrzan.

Wszyscy zaproszą na rozmowy ciekawych gości. W niedzielę będzie można posłuchać komentarzy na temat wstępnych wyników wyborów. Podzielą się nimi politycy o różnych poglądach: Marek Belka (były premier, europoseł z ramienia Koalicji Europejskiej), Izabela Leszczyna (posłanka PO) i Kamil Bortniczuk (poseł klubu PiS).

Poranek wyborczy na Gazeta.pl, Wyborcza.pl i Tokfm.plPoranek wyborczy na Gazeta.pl, Wyborcza.pl i Tokfm.pl Gazeta.pl

Wybory prezydenckie 2020. Poranek w Gazeta.pl pokaże je z każdej strony

W poniedziałek 13 lipca zostaną zaproszeni rozmaici goście: znani politycy, eksperci i publicyści. Przedstawią różne spojrzenia na wybory prezydenckie, a rozmowy z nimi będą przeplatane najświeższymi wiadomościami na temat wyników wyborów prezydenckich, ich analizami oraz komentarzami. Pokażemy także relacje filmowe i materiały ze sztabów wyborczych obu kandydatów.

W poniedziałkowy poranek przedstawimy wybory z wielu stron i perspektyw: różnych regionów Polski, miast i wsi, od jej wschodu do zachodu. Zakończy go wielki finał poprowadzony przez dziennikarzy, którzy na co dzień są autorami audycji "Poranek w TOK FM".

- Przed nami nie tylko gorący wieczór polityczny, ale jeszcze bardziej ekscytujący poranek z wyczekiwaniem na najnowsze komunikaty z PKW. Emocji na pewno nie zabraknie, a wspólny poranek trzech redakcji zapewni użytkownikom najnowsze informacje, pogłębione analizy i komentarze. Zapraszamy od samego świtu - mówi Łukasz Kijek, redaktor naczelny serwisów informacyjnych Gazeta.pl.

Relację na żywo będzie można śledzić nie tylko na stronach internetowych wszystkich redakcji, ale również na prowadzonych przez nie kontach w portalach społecznościowych. Zapraszamy do oglądania.

Więcej o: