Nowy spot Dudy udaje grę wideo. Bohaterem jest Rafał Trzaskowski, a na końcu eksploduje

Ludzik z twarzą Rafała Trzaskowskiego zbiera diamenciki z takimi hasłami jak "wyższe podatki" czy "brak wsparcia dla rodzin", a na koniec eksploduje. Taki przypominający grę wideo spot wypuścił sztab Andrzeja Dudy.

Na profilach Andrzeja Dudy w mediach społecznościowych pojawiły się spot, który ma krytykować kontrkandydata. Wideo udaje prostą grę wideo, nosi ona nazwę "Polska według Rafała Trzaskowskiego".  

"Rafał Trzaskowski - pogromca dobrych pomysłów, kolekcjoner złych rozwiązań, kandydat awaria. Czy na pewno chcesz zagłosować na chaos i bałagan?" - brzmi opis.

Bohater z twarzą kandydata KO łapie w grze diamenciki z napisami "wyższe podatki", "partyjne przepychanki", "brak wsparcia dla rodzin", "waluta euro w Polsce", "lotnisko w Berlinie", "wysoki wiek emerytalny". Jednocześnie omija m.in. "niższy PIT", "500+" czy "silna złotówka".

Na koniec bohater odlatuje i eksploduje. Po wybuchu pojawia się napis "game over".

Zobacz wideo Spot Andrzeja Dudy. "Polska według Rafała Trzaskowskiego" wygląda jak gra wideo

"Czyli w spektaklu teatralnym nie można żartować ze śmierci Jarosława Kaczyńskiego, ale w wideo wypuszczonym przez sztab można uśmiercić kontrkandydata? Aha" - napisała Agata Szczęśniak z Oko.press. 

Więcej o: