Nowy spot z Trzaskowskimi. Mówią o pierwszym spotkaniu i podziale obowiązków. "Gośka gotuje częściej"

Sztab Rafała Trzaskowskiego zamieścił w sieci wideo "My. Od kuchni", w którym bliżej poznajemy kandydata na prezydenta i jego żonę, Małgorzatę Trzaskowską. Małżeństwo opowiada m.in. o pierwszym spotkaniu oraz podziale obowiązków w domu.

Krótkie wideo rozpoczyna się od sceny na tarasie, na którym Małgorzata Trzaskowska mówi o wyborze miejsca zamieszkania. - Dałam mężowi wybór. Powiedziałam, że jeśli chce zobaczyć, to zapraszam, zanim kupimy mieszkanie - mówi żona kandydata na prezydenta. Później Trzaskowska opowiada o pierwszym spotkaniu z obecnym prezydentem Warszawy.

Wybory prezydenckie. Trzaskowscy w nowym spocie

- Zobaczyłam Rafała na samym końcu trawnika i wpadła mi taka zabawna myśl do głowy: "O! To będzie mój mąż" - wspomina. - Jeszcze wtedy w ogóle się nie spotkaliśmy, nie znaliśmy, więc to była pierwsza myśl, która pojawiła mi się w głowie, którą samą wyśmiałam - opowiada.

 

Z filmu dowiadujemy się też, że oboje gotują, choć "Gośka" (jak mówi Trzaskowski) robi to częściej. - Nasz syn nie wyobraża sobie innej kuchni, tylko musi być schabowy lub rolady i dużo ziemniaków. Ja lubię eksperymentować i moja córka tylko się pyta, kiedy ojciec gotuje, bo wtedy będzie dobrze - opowiada Rafał Trzaskowski

Zobacz wideo Tusk zaprasza Kaczyńskiego na spacer. Czy będzie odpowiedź?
Więcej o: