Zatrzymano 46-latka z nagrania ze Starych Bud. Groził za plakat z Trzaskowskim. "To się spali k****two"

Mężczyzna z nagrania, które odbiło się szerokim echem, został zatrzymany - informuje policja. Chodzi o 46-latka ze Starych Bud, który zerwał plakaty Trzaskowskiego z jednej z posesji i groził kobiecie: - To się spali k****two - krzyczał, wskazując na jej teren.

Wszystko rozegrało się w Starych Budach na Mazowszu (powiat wyszkowski), a całe zdarzenie zostało nagrane i trafiło do sieci. Na filmie widać jak mężczyzna w niewybredny sposób zwraca się do mieszkanki miejscowości, wcześniej - wskazuje na to ich "rozmowa" - zerwał plakaty z Rafałem Trzaskowskim z jej posesji.

Padały tam wyzwiska i groźby:

Trzaskowski? U mnie na Starych Budach? Wyp******ać! Do Warszawy! Wyp******aj (...). Dzieci będziesz pedaliła? O czym ja mówię? O tym mówię, że twoje dzieci będą pedały! (...). To się spali k****two.

Czytaj więcej:

"Trzaskowski? U mnie?! Dzieci będziesz pedaliła? To się spali k****two". Groźby przez plakat

Wyzwiska i groźby w Starych Budach. Policja zatrzymała 46-latka

Ponieważ w woj. mazowieckim są aż trzy miejscowości o nazwie Budy Stare, policji zajęło chwilę, by ustalić, gdzie wszystko się rozegrało. Gdy tylko udało się stwierdzić, że do zdarzenia doszło w powiecie wyszkowskim, sprawa przyspieszyła.

W piątek po godz. 12 Komenda Wojewódzka Policji w Radomiu przekazała Gazeta.pl, że mężczyzna został zatrzymany. 46-latek jest mieszkańcem Bud Starych. Policja prowadzi czynności w kierunku artykułu 119. Kodeksu karnego, który dotyczy gróźb karalnych.

Nagrania z Bud Starych zostały zabezpieczone, policja prowadzi dalsze czynności w tej sprawie. O tych wydarzeniach powiadomiono również prokuratora.

Zobacz wideo Jeden krył, drugi kradł elektronikę. Mężczyźni są poszukiwani przez czeską policję
Więcej o: