Wybory 2020. Rafał Trzaskowski pokazał nowy billboard i hasło "12 lipca - Wspólna Polska"

Jednym z działań sztabu kandydata Koalicji Obywatelskiej przed II turą wyborów jest odświeżenie wizerunku w zakresie kampanii zewnętrznej. Z tego powodu pojawił się nowy billboard Rafała Trzaskowskiego.

Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki głosowania w pierwszej turze wyborów prezydenckich. Zgodnie z nimi, Andrzej Duda uzyskał poparcie na poziomie 43,50 proc., natomiast Rafał Trzaskowski - 30,46 proc.

Oznacza to, że obaj kandydaci będą ze sobą walczyć w drugiej turze, która odbędzie się 12 lipca. Do tego czasu sztaby będą podejmować działania, które mają na celu przekonanie wyborców do swojego kandydata.

Konsolidacja opozycji  głównym celem

Sztab kandydata Koalicji Obywatelskiej poczynił już pierwsze poważne zmiany w postaci nowego, odświeżonego billboardu Trzaskowskiego. Widnieje na nim hasło "12 lipca - Wspólna Polska".

Głównym celem działań sztabu Rafała Trzaskowskiego jest teraz przede wszystkim konsolidacja opozycji, jak również dalsze promowanie kandydatury przedstawiciela KO w poszczególnych miastach Polski. Sztab Rafała Trzaskowskiego zamieścił również w mediach społecznościowych nowy spot wyborczy zatytułowany "Wierzę w Polskę".

Zobacz wideo Od czego zależy sukces Trzaskowskiego w II turze?
Więcej o: