Specjalny wyborczy poranek Radia TOK FM i Gazeta.pl. Wyniki wyborów komentują politycy i eksperci

O godz. 6:30 rozpocznie się specjalny wyborczy poranek Radia TOK FM i Gazeta.pl. Wyniki I tury wyborów prezydenckich skomentują byli prezydenci, członkowie sztabów i politolodzy. Zapraszamy!

W trakcie specjalnego wyborczego poranka Radia TOK FM i Gazeta.pl wyniki I tury wyborów prezydenckich będą analizować politycy, członkowie sztabów oraz politolodzy. Będziemy informować też o przebiegu niedzielnego głosowania, komunikatach PKW jak i ewentualnych zmianach w wynikach. Nie zabraknie też pytań o to, jaki przebieg może mieć wyborcza dogrywka, do której dojdzie 12 lipca.

W poniedziałek wśród naszych gości znajdą się m.in. byli prezydenci: Lech Wałęsa, Aleksander Kwaśniewski i Bronisław Komorowski

Poranek poprowadzą czołowi dziennikarze i komentatorzy stacji oraz portalu: Karolina Lewicka i Maciej Głogowski (oboje z redakcji Radia TOK FM), Dominika Wielowieyska ("Gazeta Wyborcza" i Radio TOK FM) oraz Łukasz Kijek (Gazeta.pl). 

Transmisję wyborczego poranka Radia TOK FM i Gazeta.pl będzie można śledzić na stronach głównych tokfm.pl i Gazeta.pl, a także w mediach społecznościowych.

Więcej o: