Suwałki. 23-latek rzucił butelką w stronę Rafała Trzaskowskiego. Policja szuka świadków

Policjanci poszukują świadków incydentu z ubiegłej niedzieli. Mowa o sytuacji, która miała miejsce na terenie Parku Konstytucji 3 Maja w Suwałkach. 23-letni mężczyzna rzucił tam plastikową butelką w stronę Rafała Trzaskowskiego, który spotkał się z wyborcami.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 21 czerwca około godziny 10:30. 23-letni mężczyzna, który przyszedł na wiec wyborczy Rafała Trzaskowskiego, rzucił w jego kierunku plastikową butelką. Przedmiot nie trafił w kandydata na prezydenta, tylko uderzył w jedną z kamer telewizyjnych. Z doniesień medialnych wynika, że 23-latek rzucił w Trzaskowskiego butelką po detergencie, w której znajdowała się niewielka ilość cieczy. Policja ustala, czym był ten płyn.

Zobacz wideo Czy Trzaskowski otrzyma poparcie całej opozycji, jeśli dostanie się do drugiej tury?

Suwałki. Policja prosi o kontakt osoby, które widziały próbę ataku na Rafała Trzaskowskiego

23-latek został zatrzymany przez policję jeszcze w dniu zdarzenia. Mężczyzna został doprowadzony na komisariat i przesłuchany. Funkcjonariusze z Suwałk szukają świadków, którzy widzieli opisywane zdarzenie.

"Wszystkie osoby, które były świadkami lub mogą udzielić informacji w tej sprawie, czy też posiadają zarejestrowane nagranie zdarzenia, prosimy o kontakt osobisty z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach pokój nr 415 lub telefoniczny 87 564 15 11, 87 564 15 12 (alarmowy 997 lub 112) bądź e-mail: wds.kmp@suwalki.bk.policja.gov.pl" - czytamy na stronie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach

Więcej o: