Wybory parlamentarne 2019. Liderzy na tournée. Grzegorz Schetyna wystąpi dziś na sześciu konferencjach

Wybory parlamentarne 2019 odbędą się już w najbliższą niedzielę. Politycy ze wszystkich stron sceny politycznej walczą zaciekle, aby zmobilizować swój elektorat do udziału w wyborach. Jednym z nich jest lider PO Grzegorz Schetyna, który odwiedzi dziś sześć miast.
Zobacz wideo

W poniedziałek 7 października odbędzie się sześć konferencji, podczas których wystąpi lider Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna. O godzinie 10 odwiedzi Szczecin, o 11:30 Gorzów Wielkopolski, a o 13 Zieloną Górę. O 14:45 wystąpi w Bolesławcu, a o 15:30 w Zgorzelcu. Dzień wystąpień zakończy wizytą w Legnicy o godzinie 16:45 - informuje portal 300polityka.pl

Wybory parlamentarne 2019. PSL rozdaje sadzonki, Lewica organizuje konferencje

W ostatnim tygodniu przed wyborami parlamentarnymi 2019 mobilizuje się nie tylko Koalicja Obywatelska, ale także inne ugrupowania opozycyjne. O godzinie 9 przed Halą Mirowską w Warszawie kandydaci PSL-Koalicji Polskiej będą rozdawać sadzonki. Spotkania z wyborcami organizuje także Lewica. O 12:45 w Łodzi odbędzie się konferencja prasowa, w której weźmie udział m.in. lider wiosny Robert Biedroń oraz  Małgorzata Niewiadomska-Cudak. Z kolei o 15:30 w Kielcach na konferencji prasowej Lewicy wystąpią Robert Biedroń, Paulina Piechna-Więckiewicz i Andrzej Szejna. O godzinie 20 odbędzie się premiera spotu Konfederacji w Warszawie.

Wybory parlamentarne 2019. Mateusz Morawiecki z wizytą w Zachodniopomorskiem 

Po pogrzebie Kornela Morawieckiego do kampanii wyborczej powraca premier Mateusz Morawiecki, który odwiedzi dziś województwo zachodniopomorskie. O 13:30 weźmie on udział w konferencji dotyczącej rozbudowy Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów, a o 15:30 wystąpi na briefingu na temat budowy odcinków dróg ekspresowych S6 i S11.