Wybory parlamentarne 2019. Będą dzwonić z PiS-u, rusza call center partii

Eurodeputowane Prawa i Sprawiedliwości Beata Szydło i Elżbieta Rafalska zaprezentowały podczas konferencji prasowej nowy projekt w ramach kampanii przed wyborami parlamentarnymi. Od dziś rusza call center ugrupowania, które w ten sposób chce zachęcać wyborców do głosowania.
Zobacz wideo

Jak podaje portal 300polityka.pl, była premier, obecnie eurodeputowana PiS Beata Szydło oraz była minister Elżbieta Rafalska podczas konferencji prasowej, zaprezentowała kolejny pomysł ugrupowania przed wyborami. Działające od 3 października call center ma zachęcać wszystkich wyborców do wzięcia udziału w głosowaniu. Polityk zachęcała wszystkich, by rozmawiać z pracownikami infolinii:

Dzisiaj otwieramy nowy etap naszej kampanii. Jak widzicie państwo, młodzi ludzie tutaj pracują, dzwonią, zachęcają do pójścia do wyborów. Od dzisiaj rusza call center. Bardzo prosimy wszystkich państwa, do których dodzwonią się nasi pracownicy, żebyście zechcieli z nimi porozmawiać. Oni będą państwu mówili o tym, jak ważne są te wybory i przede wszystkim do wyborów trzeba pójść.

Wybory parlamentarne 2019. Rusza call center PiS-u

Była premier dodatkowo podkreśliła, że mimo korzystnych sondaży, ugrupowanie nie zamierza przerywać kampanii wyborczej. Eurodeputowana twierdzi, że zwycięstwo w wyborach może zagwarantować jedynie ciężka praca do końca. - Wiem, że w tej chwili jest bardzo wiele sondaży, które pokazują praktycznie rzecz biorąc pewne zwycięstwo PiS. Bardzo byśmy się cieszyli, gdyby tak rzeczywiście było i robimy wszystko, by tak się stało i wierzymy w to, że zwyciężymy. Ale żeby zwyciężyć, trzeba przede wszystkim ciężko do końca, do ostatniej godziny, minuty kampanii pracować. Sondaże wyborów nie wygrywają - podsumowała Beata Szydło.

Podobne call center działało podczas majowych wyborów do Parlamentu Europejskiego. Wtedy wolontariusze Prawa i Sprawiedliwości dzwonili do sympatyków i wyborców tego ugrupowania, by zachęcić ich do udziału w wyborach. Na razie nie wiadomo, czy pracownicy call center będą tym razem dzwonili do wszystkich czy tylko wybranych wyborców.

Więcej o: