"Marian? Ja z burdelu dzwonię" - Włodzimierz Czarzasty na konwencji Lewicy odegrał niecodzienną scenkę

"Marian? Paolo dzwoni. Jak to, skąd dzwonię? Z burdelu dzwonię" - taką scenkę odegrał Włodzimierz Czarzasty podczas konwencji Lewicy w Olsztynie. Czarzasty nawiązał w ten sposób do medialnych doniesień ws. krakowskiej kamienicy szefa NIK Mariana Banasia.

Podczas konwencji Lewicy-KW Sojusz Lewicy Demokratycznej jeden z jej liderów Włodzimierz Czarzasty,  odniósł się w nietypowy sposób do zamieszania związanego z prezesem Najwyższej Izby Kontroli Marianowi Banasiowi i jego kamienicą. TVN ujawnił tydzień temu, że w należącej do niego krakowskiej kamienicy (Banaś utrzymuje, że już ją sprzedał) miał być prowadzony przez osobę powiązaną z miejscowym półświatkiem nielegalny hotel "na godziny".

"Marian? Z burdelu dzwonię"

Włodzimierz Czarzasty zwrócił uwagę, że Marian Banaś pracował zarówno w NIK, jak i w Krajowej Służbie Skarbowej czy Ministerstwie Finansów - instytucjach, które mają pieczę nad polskimi pieniędzmi lub pełnią funkcje kontrolne. 

- Pozwolicie Państwo na rzecz niesztampową - poprosił polityk podczas konwencji. Następnie odegrał scenkę: wziął do ręki telefon i udawał, że rozmawia z Marianem Banasiem.

Marian? Paolo dzwoni. Jak to, skąd dzwonię? Z burdelu dzwonię. Ty, jakiś koleś jest do ciebie. Chyba go do NIK-u poślę

- powiedział lider Lewicy.

Zobacz wideo

Czarzasty: Nowoczesne państwo dobrobytu do Lewica

Później Włodzimierz Czarzasty przeszedł do omawiania programu wyborczego połączonych partii i zapewniał, że Lewica inaczej niż PiS będzie prowadzić politykę. - Nam chodzi o to, by seicento wygrało z kolumną rządową. Im nie chodzi o uczciwych sędziów, ale o naszych sędziów - stwierdził.

- Konserwatywne państwo dobrobytu to PiS. Nowoczesne państwo dobrobytu do Lewica - zapewnił lider Lewicy. - Chleb dają w jednym i drugim, ale wolność jest tylko w jednym państwie - podkreślił.

Więcej o:
Komentarze (344)
"Ja z burdelu dzwonię" - Włodzimierz Czarzasty na konwencji Lewicy odegrał niecodzienną scenkę
Zaloguj się
 • polakadam

  Oceniono 154 razy 144

  He he. Chyba pisowcy przestaną już nazywać Banasia kryształowym. Ale ich trolle jeszcze walczą choć sprawa jest nie do obrony.
  Gość który pracował zarówno w NIK, jak i w Krajowej Służbie Skarbowej czy Ministerstwie Finansów wynajmował mafiozom kamienicę pod burdel i oszukiwał w podatkach.
  Skoro pisowcy go bronili to cały ten pis to mafia.

 • sluchaj_bej

  Oceniono 119 razy 111

  Tekst wisi dopiero 10 min, a w postach na razie prawie wyłącznie trolownia. Sprawa burdelNIKa ma widać wysoki priorytet.

 • goetterdaemmerung_2015

  Oceniono 117 razy 107

  Faktem jest, że jeżeli Banaś jest z tych kryształowych, to aż strach pomyśleć co wyprawiają ci nie kryształowi pisowcy.

 • munaciello

  Oceniono 120 razy 102

  Niestety, ale wszyscy obywatele tego kraju, dzwoniąc z Wolski, mogą powiedzieć: "ja z burdelu dzwonię".

 • swru

  Oceniono 95 razy 89

  no bardzo mi się spodobało. Tak naprawdę PiS zrobił z kraju jeden wielki burdel. Ludzie są jak prostytutki. Biorą sobie 500+ a 4500 oddają sutenerowi czytaj pisuarom na ich Bizancjum

 • psyhodelic

  Oceniono 89 razy 77

  Byłem przekonany ze PIS chce naprawić Polskę.ale teraz okazuje się ze Polską rządzi dalej szemrane towarzystwo . Prawa nie ma jest Ziobro . Mieszkań nie ma jest 500+. Inwigilacja społeczeństwa na całego , a Jarosław chce by Lech został świętym santo subito

 • tatulekonline

  Oceniono 69 razy 63

  Ok, może i burdel. Ale za to pierwsza klasa - prowadzony pod nadzorem NIK! A jak Marian się wstawi, to rozgrzeszyć może nawet sam Jędraszewski!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX