Wybory 2019. Nowy spot KO. Grzegorz Schetyna: "Jarek, posłuchaj rozmowy zwykłej polskiej rodziny"

Wybory parlamentarne już 13 października więc kampanie wyborcze ugrupowań są coraz bardziej dynamiczne. Wyborców stara się przekonać między innymi Koalicja Obywatelska, która w najnowszym spocie wskazuje na błędy w programach socjalnych partii rządzącej.
Zobacz wideo

Na portalach społecznościowych Platformy Obywatelskiej udostępniony został spot wyborczy, w którym opozycja chce zwrócić uwagę na problemy, jakie pojawiają się mimo wprowadzenia tak zwanej dobrej zmiany. Bohaterami spotu Koalicji Obywatelskiej jest rodzina, która dziękuje za przyznanie im świadczenia 500 Plus i jednocześnie wskazuje na inne niedogodności, z którymi musi się mierzyć.

Wybory parlamentarne 2019. Nowy spot Koalicji Obywatelskiej i rozmowy "zwykłej polskiej rodziny": "Jarek, posłuchaj!"

Spot wyborczy Koalicji Obywatelskiej zaczyna się zaskakująco, bo od podziękowań skierowanych do Prawa i Sprawiedliwości. Bohater mówi w nim: - "Chcielibyśmy z żoną i dziećmi podziękować za 500+". Na tym jednak kończą się słowa uznania dla partii rządzącej, a sam premier zostaje nazwany "tym bogatym z Warszawy":

Ale to nie wszystko. Będę szczery. Panie Premierze, to nie jest w porządku. Samo 500+ nie wystarczy, by żyć. Przecież wszystko cały czas drożeje, a takie 500 plus dostaje każdy. Ten bogaty z Warszawy jak Pan i tacy jak my.

W spocie zwrócono uwagę między innymi na ostatnie problemy, którymi żyli Polacy. Składały się na nie rosnące ceny jedzenia, brak leków w aptekach czy wydłużające się kolejki do lekarzy, a także reforma edukacji, która w niektórych szkołach oznacza naukę w trybie popołudniowym. Bohater kontynuuje: - To jest ta dobra zmiana, którą obiecywaliście? Telewizja pokazuje, jak jest wspaniale, a nas po ludzku trafia, jak słyszymy o tych Waszych samolotach, limuzynach i premiach. Panie Premierze, my na taką Polskę już nie chcemy głosować.

Spot Koalicji Obywatelskiej został udostępniony także przez przewodniczącego PO Grzegorza Schetynę, który do obejrzenia nagrania zachęca samego prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego

Więcej o:
Komentarze (161)
Wybory 2019. Nowy spot KO. Grzegorz Schetyna: "Jarek, posłuchaj rozmowy zwykłej polskiej rodziny"
Zaloguj się
 • 1627cd1410

  Oceniono 26 razy 14

  To jednak nie jest rodzina jarosława, pawłowiczówny lub banasia...

 • owca888

  Oceniono 40 razy 12

  Całkiem niezłe. Nienachalne. Coś, z czym ludzie, którzy nie interesują się polityką, mogą się identyfikować. Tylko czy wystarczy, by walczyć z Kur(ew)ską szczekaczką?

 • justas32

  Oceniono 19 razy 11

  Grzegorz Schetyna adresuje swój program wyborczy do Jarka - i to jest z nim największy problem ...

 • def11

  Oceniono 25 razy 11

  PiS jako przykład "zwykłej" rodziny na swojej konwencji pokazał rodzinę prezesa miejscowego banku.. . No, ale skoro premier Morawiecki jest "zwykłym" Polakiem, to zrozumiałe :)

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 17 razy 9

  Nie krytykujcie narzekacze, takie to polskie... normalni obyeatele umieją sesnsowne wnioski wyciągać z psucia demokracji młodej,która jeszcze nie zdążyła okrzepnąć,a już Kaczyński łamie podstawy czyli Konstytucję, wolne media i parlamentaryzm.

 • golem_t

  Oceniono 12 razy 8

  Ta rada dotyczy nie tylko Prezesa Kaczyńskiego ale sporej części polityków we wszystkich ugrupowaniach. Ktoś widział polityka w kolejce do lekarza?

 • kwantax

  Oceniono 22 razy 6

  Jarek przewcież słucha. Takiej zwykłej rodziny banksterów z Otwocka

 • hastatrespasos

  Oceniono 9 razy 3

  Że szanse opozycji na wygraną są nikłe, to prawda. Ale że dziobousty nie zaakceptuje żadnego wyniku niekorzystnego dla jego COSA NOSTRA, to pewne. Tylko największy naiwniak może wierzyć, iż bezprawie, niestrawność i BEZKARNOŚĆ oddałoby władzę w urnach. Tych troglodytów może zmieść tylko powszechny bunt, milionowe Majdany w całym kraju. I tylko w ten sposób Kaczogranda kiedyś upadnie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX