"Hat trick Kaczyńskiego wymyśliła kobieta". To nie był jej pierwszy pomysł dla PiS

Hat trick Kaczyńskiego to hit kampanii PiS. Hasło chwyciło. Teraz asystent prezesa PiS Radosław Fogiel uchylił rąbka tajemnicy ws. jego genezy.
Zobacz wideo

- Może to zaskoczenie, ale wymyśliła to osoba spoza polityki, kobieta - powiedział w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl Radosław Fogiel. - Lwia część poprzednich haseł PiS to ten sam kobiecy zmysł - dodał.

Dziennikarka portalu Polskiego Radia 24 nie dopytywała, kim jest ta kobieta. Zmieniła temat na piłkę nożną, którą - jak zapewniał Fogiel - Jarosław Kaczyński się interesuje, dlatego piłkarskie określenie pasuje do jego obietnic. 

Hat trick to popularne określenie na zdobycie przez zawodnika trzech goli w jednym meczu. 

Co to jest hat trick Kaczyńskiego?

Na konwencji PiS w Lublinie Jarosław Kaczyński zapowiedział 3 nowe rzeczy: podwójną trzynastą emeryturę, wyższe minimalne pensje w 2020 (do 3 tys. zł) i 2023 roku (do 4 tys. zł) oraz pełne dopłaty dla rolników. - Mamy hat trick Kaczyńskiego - ogłosiła Beata Szydło. 

Więcej o:
Komentarze (162)
"Hat trick Kaczyńskiego wymyśliła kobieta". To nie był jej pierwszy pomysł
Zaloguj się
 • zraluk7

  Oceniono 67 razy 59

  1. Gigantyczne podwyżki cen prądu.
  2. Gigantyczne podwyżki składek na ZUS.
  3. Kradzież pieniędzy z OFE.

  Prawdziwy kat-trick.

 • tempa-dzida2

  Oceniono 53 razy 43

  JESZCZE NIKT NA ŚWIECIE NIE ZROBIŁ "HAT TRICKA"
  DO WŁASNEJ BRAMKI ...
  Brawo wy.

 • pd2016

  Oceniono 33 razy 31

  No, czy to nie kabaret pt. "Hat trick Kaczyńskiego" . Kaczyński i piłka? A może lepiej "Trojaczki Prezesa"? Bo przecież ojciec rodziny z niego modelowy!!!

 • rabin_z_czubow

  Oceniono 29 razy 27

  Matka księdza jeszcze słowa prawdy nie powiedziała.

 • jarzebiaknaczczo

  Oceniono 25 razy 25

  Najzabawniejsze, że hat trick znaczy wyciąganie królika z kapelusza. Sztukmistrz z Żoliborza.

 • cozy

  Oceniono 26 razy 24

  Sęk w tym, że hat trick to określenie wyczynu, którego się dokonało, a nie takiego, którego obiecuje się dokonać.

 • religijnych.uczuc.obraza

  Oceniono 21 razy 21

  A mnie prezes nie posłuchał choć ja mu mówiłem że w 2023 minimalna ma być 6000 zł. Zwyciężyła u prezesa opcja wyzyskiwania Polaków za marne 4000 zł.

 • lesnojeziorska

  Oceniono 21 razy 19

  Ponieważ wiadomo, że pisobolszewik kłamie zanim jeszcze otwiera usta, więc tak naprawdę owa kobieta pełni w polityce bardzo ważną rolę. Jest prezesem rządzącej partii mianowicie.

 • gangut

  Oceniono 22 razy 18

  Bardzo możliwe. To takie kobiece. "Kochanie zobacz jaką fantastyczną sukienkę kupiłam. I jak tanio! Sprzedawczyni mi powiedziała że to fantastyczna okazja! Tak tak, twój kwiatuszke ma głowę do interesów! Ile kosztowała? Oj tam, zobacz jak ładnie w niej wyglądam. Ile? Ile, ile... 800 zł. Jak to skąd miałam pieniądze. Przecież mi dałeś. Na czynsz dałeś? Wybacz, nie mogę słuchać wszystkiego co mówisz, łeb mi od tego pęka, zresztą oglądałam zdjęcia które przysłała mi Ewcia z wakacji i na tym musiałam się skupić. Czynsz się zapłaci w przyszłym miesiącu. Jak to będą dwa? Przecież czynsz jest jeden. Aha, no tak. Będą dwa... Trudno, zarobisz, w końcu coś ci chyba płacą w tej pracy. Co to za facet co tak mało zarabia. Co ja w tobie widziałam..."

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX