Patryk Jaki apeluje do wyborców: Ostatni moment, by powalczyć o uczciwą Warszawę

Wybory samorządowe 2018. Patryk Jaki zaapelował do mieszkańców Warszawy, aby dopisywali się do rejestru wyborców i walczyli wraz z nim o uczciwą stolicę na 100-lecie odzyskania niepodległości.

 - Już w niedzielę zdecydujemy, czy Warszawa naprawdę zmieni się na uczciwą. Na 100-lecie odzyskania niepodległości wreszcie uczciwa stolica. To prawdziwa stawka tych wyborów. Albo Rafał Trzaskowski i kontynuacja polityki Hanny Gronkiewicz-Waltz, albo dobra zmiana i uczciwa Warszawa - powiedział Patryk Jaki na wtorkowej konferencji prasowej, podczas której zachęcał do tego, aby mieszkańcy Warszawy dopisywali się do rejestru wyborców, jeśli jeszcze tego nie zrobili.

Patryk Jaki apeluje do mieszkańców Warszawy o dopisywanie się do rejestru wyborców

Podczas spotkania z dziennikarzami, Patryk Jaki apelował o to, aby warszawiacy walczyli o uczciwą Warszawę i nie pozwolili na dalsze rządy PO w stolicy. 

Wypróbuj nasz newsletter z sekcją o wyborach samorządowych. Kliknij, aby się zapisać

- To ostatni moment, żeby powalczyć z nami o uczciwą Warszawę. Dzisiaj jest ostatni dzień, w którym można się zapisać do rejestru wyborców. Drodzy warszawiacy, nie możemy nagradzać tego, co Platforma zrobiła w Warszawie przez ostatnie 12 lat. Tę zgodę na wyprowadzenie gigantycznego majątku, który komisja weryfikacyjna obliczyła nawet na 21 mld zł. Nie możemy na to pozwolić. Teraz albo nigdy. To ostatni dzień. Jeżeli mieszkacie od lat w Warszawie, a nie dopełniliście tego obowiązku, to ostatni moment, żeby to zrobić. Chciałem bardzo gorąco zaapelować, żeby dzisiaj ten obowiązek wypełnić – apelował kandydat PiS.

Od radnego do zastępcy ministra. Kariera Patryka Jakiego

Więcej o:
Komentarze (45)
Wybory samorządowe 2018. Patryk Jaki apeluje o zapisywanie się do rejestru wyborców: ostatni moment, żeby powalczyć o uczciwą Warszawę
Zaloguj się
 • maaac

  Oceniono 17 razy 15

  Apel do mieszkańców Warszawy. Róbcie zdjęcia pisbusów i ich pasażerów. Potrzebna będzie dokumentacja do rozliczeń prawnych.

 • ziggybam

  Oceniono 13 razy 11

  Zapisujemy się, zapisujemy, nie bój nic Patryczku. Nie co dzień jest okazja przywalić głosem PiS prosto w pysk.

 • maaac

  Oceniono 9 razy 7

  Popieram ten apel Jakiego! Dla tego wszyscy powinni się starać by Patryk J. znalazł się nie w ratuszu a w areszcie śledczym.

 • 20portal

  Oceniono 6 razy 6

  Nie chcemy BYLEJAKIEJ Warszawy
  Mieszkańcy

 • megaxs

  Oceniono 6 razy 6

  Wskocz łachudro w dresik i idź pobujaj się jak pie...ny rezus na trzepaku z ziomalami z dzielni

 • lilo150

  Oceniono 10 razy 6

  dziś prawdziwych warszawiaków już nie ma inaczej zmietliby tego śmiecia z Nowogrodzkiej.

 • antonikarcz

  Oceniono 6 razy 6

  To przypomina też czasy początków komuny, gdy nawoływano do osiedlania się w Warszawie, a rodowitym Warszawiakom blokowano powroty do ich własnych domów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX