Radny PiS nie chce zakazu parkowania na chodnikach. Laweta z jego billboardem parkuje... na chodniku

Wybory samorządowe 2018. Łódzki radny PiS i kandydat do Sejmiku Województwa Łódzkiego skrytykował pomysł wprowadzenia zakazu parkowania na chodnikach, po czym... laweta z jego plakatem wyborczym została zaparkowana w niewłaściwy sposób.

Na łamach "Expressu Ilustrowanego" Łukasz Magin skrytykował pomysł zakazu parkowania na chodnikach, który zgłosili aktywiści Ruchów Miejskich. Polityk PiS skomentował, że wystarczy pozostawić 1,5 metra na chodniku, aby umożliwić pieszym swobodne poruszanie się. 

Radny PiS nie chce zakazu parkowania na chodnikach, a jego laweta...

Przy okazji krytyki pomysłu dot. wprowadzenia zakazu parkowania na chodnikach, Łukasz Magin skrytykował także prezydent Łodzi Hannę Zdanowską, która jego zdaniem "zrobiła już wiele, by uprzykrzyć życie kierowcom", np. zwężając niektóre z łódzkich ulic. 

Wypróbuj nasz newsletter z sekcją o wyborach samorządowych. Kliknij, aby się zapisać

Co ciekawe, polityk Prawa i Sprawiedliwości został przyłapany na tym, że podczas swojej kampanii niejako sam utrudnia życie innym uczestnikom ruchu drogowego - laweta z jego billboardem wyborczym została zaparkowana w niedozwolony sposób na ulicy Zamenhofa.

Zapytany o komentarz w tej sprawie, Łukasz Magin powiedział: Na pewno zwrócę uwagę firmie, u której komitet wyborczy zamówił w moim imieniu usługę reklamową.  Błędy zdarzają się nawet najlepszym kierowcom - informuje "Dziennik Łódzki".

Znamy numery list na kartach wyborczych. PiS na ostatnim miejscu

Więcej o: