Waldemar Buda prezentuje aplikację Łodzianin 4.0. [Wybory samorządowe 2018.]

Wybory samorządowe 2018. Waldemar Buda, kandydat na prezydenta Łodzi, zaprezentował aplikację Łodzianin 4.0. Ma ona służyć mieszkańcom miasta do sprawniejszej komunikacji z prezydentem oraz urzędnikami.

Waldemar Buda to poseł PiS i kandydat na prezydenta Łodzi startujący z komitetu Zjednoczonej Prawicy. Jest on również autorem aplikacji Łodzianin 4.0. Waldemar Buda obiecuje, że jeśli zostanie prezydentem Łodzi, to zadba o rozbudowę aplikacji o kolejne funkcjonalności.

Wypróbuj nasz newsletter z sekcją o wyborach samorządowych. Kliknij, aby się zapisać.

Wybory samorządowe 2018. Aplikacja Łodzianin 4.0

Aplikacja Łodzianin 4.0 ma pomagać w zgłaszaniu zdarzeń do pracowników urzędu. O jakie sytuacje chodzi? Waldemar Buda chce, aby jego pomysł służył do zgłaszania takich problemów jak na przykład dziury w chodniku czy jezdni. Od razu będzie można wskazać ich położenie, a także zrobić zdjęcia.

Ponadto, za pomocą aplikacji Łodzianin 4.0 mieszkańcy miasta będą mogli na bieżąco informować odpowiednie osoby o awariach komunikacji miejskiej, stosach zalegających śmieci czy też o zaniedbanych terenach zielonych. Łodzianie będą mogli nawet zgłaszać konieczność stworzenia placu zabaw dla dzieci na danym osiedlu. 

Waldemar Buda o Aplikacji Łodzianin 4.0

Waldemar Buda zapowiedział, że za pośrednictwem aplikacji będzie odpowiadał na pytania łodzian. Do tego Łodzianin 4.0 ma posłużyć do przeprowadzania konsultacji społecznych.

Aplikacja ma na celu zaangażować w sprawy miasta głównie osoby młode. Jest ona dostępna na smartfonach z Androidem, wkrótce ukaże się również jej wersja dla systemu iOS. Urzędnicy będą  mieli 14 dni na to, by udzielić odpowiedzi na to, co zostało wykonane w sprawach zgłaszanych przez obywateli za pośrednictwem aplikacji.

Kto może głosować w wyborach?

Więcej o:
Komentarze (12)
Waldemar Buda prezentuje aplikację Łodzianin 4.0. [Wybory samorządowe 2018.]
Zaloguj się
 • pritchard

  Oceniono 11 razy 9

  Pośle Budo. Osobiście nic do Ciebie nie miałem, ale za te cyrki, jakie próbujecie odstawić z Hanką, to póki co zarobiłeś na solidnego glana w rzyć.

 • Maria Michałowska

  Oceniono 3 razy 3

  Panie Buda. Nie mam nic przeciwko Panu, ale łodzianie popierają p. Zdanowską, bo na to zwyczajnie zasłużyła ciężka praca i współpracą z mieszkańcami.. Jak kaczor był w Łodzi, żeby pana poprzeć na spotkaniu wyborczym, to bylo tyle publiczności, ilescie zwiezli sobie autokarami . Był telebim, mnóstwo krzeseł na zewnątrz budynku i parę osób zainteresowanych. Jesteście żałosni, bo chcecie zwłaszczać wszystko na co nie zasluzyliscie, czego sami nie wypracowaliscie.

 • ulisses-achaj

  Oceniono 1 raz 1

  Typowy numer pisi. Projekt aplikacji zgłoszony był do Budżetu Obywatelskiego, który jako pierwsza w Polsce wprowadziła własnie Zdanowska. Tak samo chcieli sie podpiąc pod otwarcie Fabrycznej i przy[pisać sobie zasługi. Nie wyszło, bo łodzianie ich pogonili i tłumnie przyszli dziekować HZ. :-) O sposobie traktowania Łodzi przez PiS nawet nie wspomnę, bo ludzie dobrze to pamietają. 350 milionów na rewitalizacje przepadło bo Buda i reszta PiS głosowała przeciwko. Posumowując: nie Budy Łódż mimo jego kiełbas :-)

 • jakuz3

  Oceniono 3 razy 1

  To jest jeden z projektów budżetu obywatelskiego. Sam na nigo glosowalem, koszt z serwisem o ile się nie mylę 900 tysiecy. A tu proszę wersja "kampania 2018" Jakos mnie to nie przekonuje.

 • remo29

  Oceniono 7 razy 1

  > Mamy XXI wiek

  Powiedział koleś, którego partyjni koledzy utknęli mentalnie w drugiej połowie XX wieku, a spora część nie może odżałować, że to nie średniowiecze...

 • wadp21

  Oceniono 2 razy 0

  Jak zwykle naobiecują a po wyborach będziemy mogli pisać - NA BERDYCZÓW. Ten ignorant pokaże nam cztery litery i zacznie zwozić do Łodzi faszystów jako własną ochronę i regularnych pątników do modlitwę za zamach smoleński. Dziękuję bardzo. Był już jeden PISior - Kropiwnicki co to latał jak oszalały do Izraela za państwowe pieniądze ale miastu od tego nic nie przybyło. WON PISowski gnoje. Łapy precz od Łodzi

 • ulisses-achaj

  Oceniono 2 razy 0

  Buda, choćbyś zrobił Wiedźmina 7.0. i rozdawał za darmo, w Łodzi i tak nie masz czego szukać. Tak pozbawiony kręgosłupa, klasy i godności człowiek na pewno nie będzie prezydentem mojego miasta.

 • wujekdolf

  Oceniono 4 razy 0

  ja tam prezydentem zostanie ten ćwok, kategorycznie i nieodwracalnie zmieniam pozytywną ocenę Łodzian...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX