Żona dziennikarza TVP Info kandyduje z listy PiS. Chce zostać radną warszawskiego Wawra

Lucyna Klein-Klarenbach, żona dziennikarza TVP Info Adriana Klarenbacha, startuje w wyborach samorządowych 2018 jako kandydatka Prawa i Sprawiedliwości.

"Program Patryka Jakiego dla Warszawy #WarszawaMożeWięcej jest tym, co chciałabym dla Niej i dla Nas, a szczególnie dla mojego Wawra. Kandyduję do Rady Dzielnicy z listy Prawa i Sprawiedliwości #WawerTeżMożeWięcej" - napisała na swoim Facebooku Lucyna Klein-Klarenbach.

Wybory samorządowe 2018. Lucyna Klein-Klarenbach kandydatką PiS do Rady Dzielnicy Wawer

Opublikowała tam zdjęcie, na którym pozuje wraz z  Piotrem Guziałem oraz Cezarym Jurkiewiczem, który jest szefem klubu radnych PiS w Warszawie. W mediach społecznościowych zaprezentowała także swój plakat, z którego można się dowiedzieć, że jest ona kandydatką PiS do Rady Dzielnicy Wawer i startuje z numerem trzecim.

Wypróbuj nasz newsletter z sekcją o wyborach samorządowych. Kliknij, aby się zapisać

Żona dziennikarza TVP Info Adriana Klarenbacha kandyduje z listy PiS. "Zachęciła mnie do tego Katarzyna Lubnauer"

Adrian Klarenbach to jeden z najpopularniejszych dziennikarzy TVP Info. Prowadzi takie programy jak "Minęła 8" oraz "Minęła 20", prowadzi także swój program w Polskim Radiu 24. Dziennikarz wrócił do TVP Info po trzyletniej przerwie, niedługo po wygraniu wyborów parlamentarnych przez Prawo i Sprawiedliwość. 

Lucyna Klein-Klarenbach jest aktywna w social mediach, gdzie często komentuje życie polityczne w kraju. Swoją decyzję na temat startu w wyborach samorządowych w 2018 skomentowała, pisząc, że zachęciła ją do tego Katarzyna Lubnauer z partii Nowoczesna, która na konwencji Koalicji Obywatelskiej powiedziała, że najbliższe wybory wygrają kobiety.

Już 21 października wybierzemy władze samorządowe

Więcej o:
Komentarze (61)
Wybory samorządowe 2018. Żona dziennikarza TVP Info kandyduje z listy PiS
Zaloguj się
 • weredyk_pl

  Oceniono 47 razy 15

  "Dwaj wiceszefowie gliwickiej Platformy Obywatelskiej zrezygnowali z członkostwa w PO po tym, gdy tuż przed rejestracją list wyborczych zarząd partii zmienił ich kształt, usuwając część kandydatów. Nad rezygnacją z funkcji zastanawia się też przewodniczący gliwickiej Platformy. Z inicjatywy posła Borysa Budki i posłanki Marty Golbik z list Koalicji Obywatelskiej w Gliwicach usunięto kilkanaście osób, m.in. związanych z ruchami miejskimi i działaczy społecznych, w tym wieloletnich radnych Kajetana Gorniga i Dominika Dragona. W ich miejsce pojawili się inni kandydaci, m.in. żona posła Borysa Budki."
  www.dziennik.pl/amp/582250,afera-podpisy-prawo-wyborcze-gliwice-pkw-pis-koalicja-obywatelska.html

 • hikuj13

  Oceniono 30 razy 10

  nowa tendencja w pisie ?
  te piękne słowiańskie nazwiska

 • lud.czerski.wyklety

  Oceniono 17 razy 9

  A czy to w ogóle polskie nazwiska? Psipadek?!

 • elpollako12

  Oceniono 21 razy 7

  Widzę, że i tutaj się zwaliły pisowskie podciepy, tzn trolle... A tyle czasu był spokój...

 • lumpior

  Oceniono 27 razy 7

  Czyli nabór do TKMPiSlam.

 • axenrolle

  Oceniono 5 razy 5

  Klarenbach robi karierę w tvpis tylko z jednego powodu jest funflem być może z jednego przemyskiego podwórka niejakiego Przemka Babiarza. To raz a dwa zastanawiam się jak to jest możliwe że teraz taki propisowski i w ogóle patriotyczny dziennikarz nie wiele więcej niż 10 lat temu z wielkim i wydawało się szczerym entuzjazmem witał w Przemyślu A. Kwaśniewskiego i prowadził jego przedwyborczy wiec na rynku tego miasta.

 • laszczyny

  Oceniono 24 razy 4

  Cała Europa na was leje PISoBOLSZEWICKIE miernoty,oszuści i złodzieje.

 • jerzy30

  Oceniono 10 razy 4

  Pejsata w PiSie ???? na raną ????. Niech spier.....la

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX