Żona dziennikarza TVP Info kandyduje z listy PiS. Chce zostać radną warszawskiego Wawra

Lucyna Klein-Klarenbach, żona dziennikarza TVP Info Adriana Klarenbacha, startuje w wyborach samorządowych 2018 jako kandydatka Prawa i Sprawiedliwości.

"Program Patryka Jakiego dla Warszawy #WarszawaMożeWięcej jest tym, co chciałabym dla Niej i dla Nas, a szczególnie dla mojego Wawra. Kandyduję do Rady Dzielnicy z listy Prawa i Sprawiedliwości #WawerTeżMożeWięcej" - napisała na swoim Facebooku Lucyna Klein-Klarenbach.

Wybory samorządowe 2018. Lucyna Klein-Klarenbach kandydatką PiS do Rady Dzielnicy Wawer

Opublikowała tam zdjęcie, na którym pozuje wraz z  Piotrem Guziałem oraz Cezarym Jurkiewiczem, który jest szefem klubu radnych PiS w Warszawie. W mediach społecznościowych zaprezentowała także swój plakat, z którego można się dowiedzieć, że jest ona kandydatką PiS do Rady Dzielnicy Wawer i startuje z numerem trzecim.

Wypróbuj nasz newsletter z sekcją o wyborach samorządowych. Kliknij, aby się zapisać

Żona dziennikarza TVP Info Adriana Klarenbacha kandyduje z listy PiS. "Zachęciła mnie do tego Katarzyna Lubnauer"

Adrian Klarenbach to jeden z najpopularniejszych dziennikarzy TVP Info. Prowadzi takie programy jak "Minęła 8" oraz "Minęła 20", prowadzi także swój program w Polskim Radiu 24. Dziennikarz wrócił do TVP Info po trzyletniej przerwie, niedługo po wygraniu wyborów parlamentarnych przez Prawo i Sprawiedliwość. 

Lucyna Klein-Klarenbach jest aktywna w social mediach, gdzie często komentuje życie polityczne w kraju. Swoją decyzję na temat startu w wyborach samorządowych w 2018 skomentowała, pisząc, że zachęciła ją do tego Katarzyna Lubnauer z partii Nowoczesna, która na konwencji Koalicji Obywatelskiej powiedziała, że najbliższe wybory wygrają kobiety.

Już 21 października wybierzemy władze samorządowe

Więcej o: