Guział usłyszał swoje stare tweety o Jakim. "Co nam po prezydencie stojącym pod blokiem?"

Podczas wizyty w programie "Graffiti" Piotr Guział usłyszał swoje stare Tweety na temat Patryka Jakiego. "Co nam po prezydencie stojącym pod blokiem?" - pisał niegdyś o kandydacie PiS, z którym dziś współpracuje.

Piotr Guział, były polityk SLD, postanowił przyjąć propozycję Patryka Jakiego i 15 września kandydat Prawa i Sprawiedliwości ogłosił, że jeżeli wygra wybory samorządowe 2018, Piotr Guział zostanie wiceprezydentem Warszawy.

Zanim jednak były burmistrz Ursynowa podjął decyzję o przyłączeniu się do kampanii kandydata PiS, sam chciał walczyć o fotel prezydenta i krytykował poczynania Patryka Jakiego. 

Wypróbuj nasz newsletter z sekcją o wyborach samorządowych. Kliknij, aby się zapisać

Piotr Guział krytykował Patryka Jakiego, a dziś z nim współpracuje. "Prymat PR-u nad profesjonalizmem"

Najostrzejsze wpisy na Twitterze przypomniano Guziałowi w programie "Graffiti". "Mamy prawo czuć się wprowadzeni w błąd przez Patryka Jakiego", "prymat PR-u nad profesjonalizmem", "co nam po prezydencie stojącym pod blokiem?" - pisał niegdyś Piotr Guział.

Polityk tłumaczył na antenie Polsat News, że ma po prostu "ostry" język, a jego słowa "nie są jakieś obraźliwe dla Patryka Jakiego, raczej mobilizujące".

"Jaki nie tylko stoi pod blokiem, ale ma też konkretne propozycje" - powiedział Piotr Guział. 

Od radnego do zastępcy ministra. Kariera Patryka Jakiego

Więcej o: