"Naszemu radnemu dziękujemy za ten chodnik". Tajemnicza tablica na jednej z ulic w Lublinie

Na jednej z ulic Lublina pojawił się tajemniczy baner. "Naszemu radnemu Leszkowi Daniewskiemu dziękujemy za ten chodnik. Mieszkańcy ul. Woronieckiego" - głosi jego treść.

Mieszkańcy ulicy mówią, że nie składali się na niecodzienną formę podziękowania dla radnego i byli zdziwieni jego pojawieniem się.

O pojawieniu się tablicy nic nie wie także Witold Woliński, członek zarządu spółki mieszkaniowej, która zarządza tym terenem. - Nie wiem, skąd się taka tablica wzięła. Co prawda ja nie jestem mieszkańcem osiedla, ale nie sądzę... Trzeba pytać mieszkańców. My nie dziękowaliśmy - powiedział Witold Woliński - powiedział w rozmowie z dziennikarzem Panoramy Lubelskiej.

Wypróbuj nasz newsletter z sekcją o wyborach samorządowych. Kliknij, aby się zapisać

"Alternatywy 4" na jednej z ulic Lublina. Tajemnicza tablica to przedwyborczy dowcip?

Portal lublin112.pl zastanawia się, czy tajemniczy baner jest częścią kampanii wyborczej radnego PO, Leszka Daniewskiego. W rozmowie z TVP Lublin bohater tablicy powiedział, że inicjował budowę chodnika w tej części miasta, jednak z samym banerem nie ma nic wspólnego. W rozmowie z mediami mieszkańcy ulicy Woronieckiej w Lublinie porównali do jednej ze scen serialu "Alternatywy 4" w reżyserii Stanisława Barei. Prawdopodobnie pomarańczowy baner pochwalny na część radnego Daniewskiego jest przedwyborczym żartem.

Już 21 października wybierzemy władze samorządowe

Więcej o:
Komentarze (3)
"Naszemu radnemu dziękujemy za ten chodnik". Tajemnicza tablica na jednej z ulic w Lublinie
Zaloguj się
 • armin1

  Oceniono 1 raz 1

  Tajemnicza tablica (tablice chyba się gdzieś wmurowuje) hmmm toż to zwykły baner z pcv powieszony na siatce do kupienia na allegro za 15 zeta za metr kwadratowy w sumie cena może z przesyłką z 80 zł. News na 1 stronę fakt.

 • jottsp

  0

  warto rozwijac ten calkiem nowy zwyczaj - tablice "za nowy most, przekop mierzei, autostrade, lotnisko, linie metra, etc - dziekuja mieszkancy premierowi Samowi Mat. Morawieckiemu"

 • czarnyminio

  Oceniono 3 razy -1

  Wziął przykład z gospodarza domu, niejakiego Anioła,Bareja ponad czasowy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX