Beata Szydło przedstawia "jedynki" w Krakowie. "Małgorzata Wassermann jest uczciwa i lojalna"

Beata Szydło przyjechała do Krakowa, aby wesprzeć kandydaturę Małgorzaty Wasssermann. Podczas konferencji prasowej przedstawiła także kandydatów do Rady Miasta Krakowa oraz do Sejmiku Województwa Małopolskiego.

Podczas spotkania z dziennikarzami, Beata Szydło podkreślała, że aby wprowadzać „dobrą zmianę” do miast i województw, konieczna jest współpraca samorządu oraz rządu. - Nie będzie szansy, by Polska mogła się dobrze rozwijać, jeśli nie będzie współpracy pomiędzy rządem i samorządami. Potrzebujemy w samorządach partnera – słowa Beaty Szydło relacjonuje portal gazetakrakowska.pl.

Beata Szydło mówi o współpracy samorządu z rządem i chwali Małgorzatę Wassermann

Beata Szydło chwaliła także kandydatkę na prezydenta Krakowa, startującą z list Zjednoczonej Prawicy Małgorzatę Wassermann. - Małgorzata Wassermann to osoba uczciwa, lojalna, pracowita i konsekwentna. Nie wyobrażam sobie innego prezydenta Krakowa – powiedziała była premier.

"Jedynki" Zjednoczonej Prawicy na listach kandydatów do Rady Miasta Krakowa i Sejmiku Małopolski

Podczas spotkania mediów z Beatą Szydło i Małgorzatą Wassermann przedstawiono także kandydatów na radnych miasta i sejmiku wojewódzkiego. „Jedynkami” na listach Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Rady Miasta Krakowa zostali: Mariusz Kękuś, Bolesław Kosior, Jerzy Zięty, Krzysztof Sułowski, Małgorzata Kot, Michał Drewnicki oraz Włodzimierz Pietrus. W wyborach do Sejmiku Województwa Małopolskiego liderami list PiS zostali: Iwona Gibas, Rafał Bochenek, Jan Duda, Filip Kaczyński, Anna Pieczarka i Grzegorz Biedroń.

Państwowa Komisja Wyborcza nie podała jeszcze oficjalnej informacji o rejestracji Małgorzaty Wassermann na prezydenta Krakowa. Termin składania zgłoszeń mija 26 września o godzinie 24:00.

Więcej o: