Beata Szydło przedstawia "jedynki" w Krakowie. "Małgorzata Wassermann jest uczciwa i lojalna"

Beata Szydło przyjechała do Krakowa, aby wesprzeć kandydaturę Małgorzaty Wasssermann. Podczas konferencji prasowej przedstawiła także kandydatów do Rady Miasta Krakowa oraz do Sejmiku Województwa Małopolskiego.

Podczas spotkania z dziennikarzami, Beata Szydło podkreślała, że aby wprowadzać „dobrą zmianę” do miast i województw, konieczna jest współpraca samorządu oraz rządu. - Nie będzie szansy, by Polska mogła się dobrze rozwijać, jeśli nie będzie współpracy pomiędzy rządem i samorządami. Potrzebujemy w samorządach partnera – słowa Beaty Szydło relacjonuje portal gazetakrakowska.pl.

Beata Szydło mówi o współpracy samorządu z rządem i chwali Małgorzatę Wassermann

Beata Szydło chwaliła także kandydatkę na prezydenta Krakowa, startującą z list Zjednoczonej Prawicy Małgorzatę Wassermann. - Małgorzata Wassermann to osoba uczciwa, lojalna, pracowita i konsekwentna. Nie wyobrażam sobie innego prezydenta Krakowa – powiedziała była premier.

"Jedynki" Zjednoczonej Prawicy na listach kandydatów do Rady Miasta Krakowa i Sejmiku Małopolski

Podczas spotkania mediów z Beatą Szydło i Małgorzatą Wassermann przedstawiono także kandydatów na radnych miasta i sejmiku wojewódzkiego. „Jedynkami” na listach Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Rady Miasta Krakowa zostali: Mariusz Kękuś, Bolesław Kosior, Jerzy Zięty, Krzysztof Sułowski, Małgorzata Kot, Michał Drewnicki oraz Włodzimierz Pietrus. W wyborach do Sejmiku Województwa Małopolskiego liderami list PiS zostali: Iwona Gibas, Rafał Bochenek, Jan Duda, Filip Kaczyński, Anna Pieczarka i Grzegorz Biedroń.

Państwowa Komisja Wyborcza nie podała jeszcze oficjalnej informacji o rejestracji Małgorzaty Wassermann na prezydenta Krakowa. Termin składania zgłoszeń mija 26 września o godzinie 24:00.

Więcej o:
Komentarze (161)
Wybory samorządowe 2018. Beata Szydło przedstawia "jedynki" w Krakowie
Zaloguj się
 • walkirrr

  Oceniono 37 razy 19

  sołtysowa najwięcej wie o uczciwości - jak brać drugą pensję okradając podatników - bo nam się należy

 • hanusinamama

  Oceniono 20 razy 16

  Chyba nikt tak nie skorzystal jak Pani Wasserman po katastrofie smoleńskiej...szkoda tylko ze to kariera po trupach do celu.

 • evergreen111

  Oceniono 66 razy 16

  Wrzeszcząca Becia - największa opier..dalaczka w rządzie. Nic nie robi, za nic nie odpowiada, a gruba forsę kosi...
  BO JEJ SIĘ NALEŻY!!!

 • kalmar1967

  Oceniono 20 razy 12

  Prezydent(ka) ma być dla Krakowa a nie dla PiSu. Jeżeli lojalna, to się nie nadaje. Matka księdza wbiła w ten sposób nóż w plecy wannówny.

 • qq qq

  Oceniono 11 razy 11

  Uczciwa i lojalna... przypomniał mi się skecz pt: "Teleexpress" neo-nówki 😂

 • dorotka3ci34

  Oceniono 11 razy 9

  Jeszcze niech przyjedzie minister Edukacji udzielić poparcia, to na pewno wszyscy rodzice dzieci w wieku szkolnym na Gosieńkę zagłosują

 • kaczychlam

  Oceniono 12 razy 8

  ten chłopski zakłamany chytry Ryj nieskazony zadną głebszą myślą .. szydło jak tam się czujesz na fikcyjnym stanowisku?? i jak przed premierą Kleru?? idziecie z synkiem do kina w oswiecimiu?? a może już synka powoli przenoszą w Bieszczady bo jakieś nachalne dziecie mu się uczepiło sutanny?? Tfuu! rzygać mi się chce jak widze ciebie i Płaszczaka! 2 najgorsze oślizłe mendy pisowski!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX