Wybory samorządowe 2018 w Łodzi. Jacek Saryusz-Wolski poparł kandydaturę Waldemara Budy

Eurodeputowany Jacek Saryusz-Wolski poparł kandydata PiS Waldemara Budę w walce o fotel prezydenta Łodzi.

 - Postanowiłem poprzeć Waldemara Budę, kandydata na prezydenta Łodzi, bo Łódź zasługuje na więcej, a kandydat, mam nadzieję przyszły prezydent, może zrobić dla Łodzi więcej – powiedział Jacek Saryusz-Wolski podczas konferencji prasowej w towarzystwie Waldemara Budy. Zdaniem eurodeputowanego, Łódź może pozyskać więcej środków unijnych niż do tej pory.

Jacek Saryusz-Wolski podkreślił, że Unia Europejska ma fundusze, które będzie przeznaczać na zrównoważony rozwój miast, dlatego Łodzi potrzebny jest prezydent, który będzie potrafił po nie sięgnąć.

Jacek Saryusz-Wolski popiera Waldemara Budę. "Miliardy z UE, po które trzeba umieć sięgnąć"

- Jest europejska sieć współpracy miast, są inicjatywy na rzecz inteligentnych miast, na temat lepszej regulacji, wprowadzenia kapitału łódzkiego, partnerstwa z innymi i dzielenia się doświadczeniami. Miasta, które potrafią się włączyć w te relacje i współpracę, mogą dostać dodatkowe środki i oczywiście lepiej się rozwijać. Dlatego chciałbym mieć pantera w Łodzi i liczę, że Waldemar Buda takim partnerem – mówił Jacek Saryusz-Wolski podczas spotkania z dziennikarzami.

Jacek Saryusz-Wolski i Waldemar Buda współpracowali ze sobą, gdy kandydat na prezydenta Łodzi był pracownikiem biura posła Janusza Wojciechowskiego. Politycy pracowali wspólnie nad dokumentacją dot. finansów pozyskiwanych z Unii Europejskiej. Kilka tygodni wcześniej Jacek Saryusz-Wolski ogłosił także, że popiera kandydaturę Patryka Jakiego na prezydenta Warszawy.

Już 21 października wybierzemy władze samorządowe

Więcej o:
Komentarze (58)
Łódź: Jacek Saryusz-Wolski poparł kandydaturę Waldemara Budy
Zaloguj się
 • malepifko

  Oceniono 36 razy 28

  To raczej tzw pocałunek śmierci.

 • pdppdp

  Oceniono 31 razy 13

  To się Zdanowska zapłacze. I Trzaskowski się zapłacze. Bo jak tu żyć bez poparcia Wolskiego?!

 • prowokator99

  Oceniono 12 razy 10

  Co panie ośle narodowy Sarjuszu, pieniążki z UE jednak nie śmierdzą ?! Najlepiej Polexit ale żeby kasę dalej dawali dla katofaszystów narodowych??!

 • dziadwawelski

  Oceniono 21 razy 9

  Koleś przez dekady siedzi i ciągnie kapustę a po chwili dostanie "union emeryturkę" w kwocie kilkudziesięciu tysięcy co miesiąc ;-)) "Wyje..ał" was frajerzy bez masła ;-))))

 • tomasz_problem

  Oceniono 20 razy 8

  i znów wstyd za Pana Panie Wolski... i wstyd za siebie, że na Pana głosowałem.

  z drugiej strony sprowadził się Pan do pozycji, w której utracił Pan autorytet a Pańskie poparcie znaczy niewiele.

 • cmochall

  Oceniono 13 razy 7

  Panie Volski jakie obiecali apanaze? Pierwsze miejsce na liscie czy placowke dyplomatyczna.Mowia na miescie ,ze to najwieksze Pana marzenie .

 • fisher1973

  Oceniono 9 razy 7

  27:1

 • Tworzywa 500

  Oceniono 10 razy 6

  Pan Wolski rzeczywiście umie ciągnąć tysiączki z Unii, a przy tym stanowi "wzór" do naśladowania dla tych, którzy nie potrafią sobie powiedzieć dość. Dlatego suweren powinien powiedzieć panu Wolskiemu i jemu podobnym "DOŚĆ". A pan Buda może nie będzie łodzian wprowadzał w błąd i powróci pod "sztandary" swojego ukochanego prezesa?

 • incipit

  Oceniono 15 razy 5

  Bardzo dobrze. Takie poparcie to poważne obciążenie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX