Wybory samorządowe 2018. Sławomir Nitras zaprezentował ideę Centrum Wsparcia Młodzieży

Wybory samorządowe 2018. Sławomir Nitras, kandydat na prezydenta Szczecina, pragnie stworzyć Centrum Wsparcia Młodzieży. Chce wyciągnąć pomocną dłoń do młodych osób cierpiących na uzależnienia, zaburzenia odżywienia czy depresję.

Sławomir Nitras, startujący w wyborach samorządowych w Szczecinie z ramienia Koalicji Obywatelskiej, promuje swój pomysł w spocie wyborczym.

Sławomir Nitras. Propozycja dla młodzieży

– Jedno miejsce w centrum miasta, gdzie każdy, kto boryka się z depresją, załamaniem nerwowym, problemami w szkole, w domu, z uzależnieniami od narkotyków lub alkoholu, z bulimią, anoreksją, uzyskał pomoc – tak Sławomir Nitras prezentuje ideę Centrum Wsparcia Młodzieży.

Można w nim będzie spotkać się z psychiatrą, psychologiem, ginekologiem, seksuologiem czy specjalistą od uzależnień. Pomoc byłaby udzielana bezpłatnie, anonimowo i bez skierowania. Do tego ośrodek będzie działał przez całą dobę. Centrum ma znaleźć się przy szpitalu na ul. św. Wojciecha.

Wybory samorządowe 2018 kandydaci w Szczecinie

Pozostali kandydaci na prezydenta Szczecina to: Piotr Krzystek, Dawid Krystek, Piotr Czypicki, Bartłomiej Sochański i Jakub Kozieł.

Już 21 października wybierzemy władze samorządowe

Więcej o: