Wybory samorządowe 2018. Sławomir Nitras zaprezentował ideę Centrum Wsparcia Młodzieży

Wybory samorządowe 2018. Sławomir Nitras, kandydat na prezydenta Szczecina, pragnie stworzyć Centrum Wsparcia Młodzieży. Chce wyciągnąć pomocną dłoń do młodych osób cierpiących na uzależnienia, zaburzenia odżywienia czy depresję.

Sławomir Nitras, startujący w wyborach samorządowych w Szczecinie z ramienia Koalicji Obywatelskiej, promuje swój pomysł w spocie wyborczym.

Sławomir Nitras. Propozycja dla młodzieży

– Jedno miejsce w centrum miasta, gdzie każdy, kto boryka się z depresją, załamaniem nerwowym, problemami w szkole, w domu, z uzależnieniami od narkotyków lub alkoholu, z bulimią, anoreksją, uzyskał pomoc – tak Sławomir Nitras prezentuje ideę Centrum Wsparcia Młodzieży.

Można w nim będzie spotkać się z psychiatrą, psychologiem, ginekologiem, seksuologiem czy specjalistą od uzależnień. Pomoc byłaby udzielana bezpłatnie, anonimowo i bez skierowania. Do tego ośrodek będzie działał przez całą dobę. Centrum ma znaleźć się przy szpitalu na ul. św. Wojciecha.

Wybory samorządowe 2018 kandydaci w Szczecinie

Pozostali kandydaci na prezydenta Szczecina to: Piotr Krzystek, Dawid Krystek, Piotr Czypicki, Bartłomiej Sochański i Jakub Kozieł.

Już 21 października wybierzemy władze samorządowe

Więcej o:
Komentarze (24)
Sławomir Nitras zaprezentował ideę Centrum Wsparcia Młodzieży
Zaloguj się
 • ktos210

  Oceniono 17 razy 9

  jak się cofa na autostradzie to to faktycznie potrzebne jest wsparcie :) Peło do budy :)

 • kann2

  Oceniono 12 razy 6

  Już czwartek, a nie ma żadnego artykułu o tym, czy sklepy w najbliższą niedzielę będą czynne. Jestem taka niespokojna.

 • Jacek Balcerzak

  Oceniono 19 razy 5

  Po tym rozbieganym sPOjrzeniu widać,że sam musi skorzystać z nowego przybytku. Świeżo co dopiero wciągnął.Jeszcze biały proszek widać na koszuli.

 • darius112

  Oceniono 16 razy 4

  Centrum wsparcia przyda się dla KODomitówi Ubywateli NSDAP po przegranych wyborach. Czerskie też będą załamane, bo samorządy nie będą ich wspierać reklamami.

 • popieramkukiza

  Oceniono 10 razy 2

  Nitras coś wie o narkotykach z doświadczenia.

 • 68jacekw

  Oceniono 4 razy 0

  Jest o tyle wiarygodny,ze na pewno wie co używki mogą zrobić z mózgiem.Mam nadzieje,że przy okazji znajdzie tak kogoś kto i jemu pomoże.Np.w tym ,żeby w trakcie sejmowych posiedzeń nie krzyczał po 20-30 razy w trakcie wystąpień innych posłów.

 • hmmm11

  Oceniono 4 razy 0

  Czyli Po chce wsierać młodych których sama wbiła beznadziejnością , pracą za 5 zł, brakiem perspektyw :D Ci to mają pomysły

 • remo29

  Oceniono 11 razy -1

  No trolle, słabo coś, pół godziny a tu tylko parę komentarzy? Jak się szechermacher kapnie, że leżycie worami do góry, to nawet na tacę nie zarobicie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX