Wanat: Chcecie wiedzieć, kto jest NAPRAWDĘ odpowiedzialny za wynik lewicy?

?Żeby w tej zawierusze nikomu nie umknęło, kto jest naprawdę odpowiedzialny za wynik Zjednoczonej Lewicy. Wbrew emocjonalnym wpisom wielu fejsbukowiczów, , to nie partia Razem jest winna? - komentuje na FB Ewa Wanat, była naczelna Radia RDC.

Polub i bądź na bieżąco! "To Czarzasty i Miller odpowiadają za wynik ZL" - komentuje dziennikarka, była redaktor naczelna Radia TOK FM i Radia RDC.

"Wbrew emocjonalnym wpisom wielu fejsbukowiczów, którzy w tej chwili zdają się mieć pamięć złotej rybki, to nie partia Razem jest winna. Wszystkim z krótką pamięcią przypominam, że Barbara Nowacka jako twarz ZL pojawiła się dopiero niecały miesiąc temu, po ciężkich bojach ze starym betonem, a do 25 września za kampanię ZL odpowiedzialny był Włodzimierz Czarzasty" - pisze na swoim Facebooku Wanat.

"Na podstawie mojej wiedzy na temat tego, co się w ZL ostatnimi miesiącami działo, jestem głęboko przekonana, że za upadek lewicy odpowiedzialny jest właśnie ten stary beton, którego najsilniejszą reprezentacją są Leszek Miller i Włodzimierz Czarzasty. Mam nadzieję, że wiatr historii właśnie ostatecznie tych panów zwiał ze sceny. Amen" - podsumowała dziennikarka.

Zobacz wideo
Więcej o: