Szalejący Zandberg: "W końcu lewicy nie będzie trzeba się wstydzić"! [NAJLEPSZE CYTATY]

Popularność, jaką Adrian Zandberg zdobył w ciągu ostatnich kilku dni, nie wystarczyła, by Partia Razem weszła do Sejmu. Jednak wynik 3,9 proc. to wciąż ogromy sukces. Zandberg dał temu wyraz w bardzo emocjonalnym przemówieniu. - Udowodniliśmy, że inna polityka jest możliwa!

Polub i bądź na bieżąco!Jeszcze niedawno sondaże dawały Partii Razem zaledwie 1 proc. Adrian Zandberg wierzy, że te wybory to dopiero początek dla jego partii.

Możliwa inna polityka

- Udowodniliśmy, że inna polityka jest możliwa - powiedział na wstępie Zandberg.

Adam Zandberg podczas wieczoru wyborczegoAdam Zandberg podczas wieczoru wyborczego Przemek Wierzchowski / Agencja Wyborcza.pl

Lider Razem bardzo mocno podkreślił, czym dla niego i dla jego partii jest polityka. - Ona nie kończy się na roszadach w telewizyjnych studiach. Polityka dzieje się na ulicy w kontakcie ze zwykłymi ludźmi. Polityka jest robiona przez związkowców, spółdzielców i ludzi, którzy walczą z umowami śmieciowymi - powiedział Zandberg. Dodał też, że działacze partii "będą stać w obronie ludzi pracy".

Adam Zandberg podczas wieczoru wyborczegoAdam Zandberg podczas wieczoru wyborczego Przemek Wierzchowski / Agencja Wyborcza.pl

Pierwszy krok do demokratycznej lewicy

- To jest nasz pierwszy krok - mówił lider Razem. - Będziemy działać jutro, pojutrze, przez kolejny rok, przez następne lata - powiedział na zakończenie przemówienia Zandberg.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: