"To jest wielkie zwycięstwo was wszystkich" - Szydło na mównicy po Kaczyńskim

- Nie udałoby się to, gdyby nie wasza praca i wasze zaangażowanie. Ale nie byłoby tego sukcesu, gdyby nie decyzje Jarosława Kaczyńskiego i to jemu należą się brawa i podziękowania - powiedziała na początku swojego przemówienia Beata Szydło.

Polub i bądź na bieżąco!

Dodała, że kluczem do zwycięstwa w wyborach była konsekwencja. - Byliśmy konsekwentni w podejmowaniu trudnych wyzwań, które przed nami stanęły. Szliśmy drogą wyznaczoną przez Lecha Kaczyńskiego.- powiedziała Szydło.

"Nie jesteśmy oderwani od rzeczywistości"

Beata Szydło podkreśliła też rolę Polaków, zwracając jednocześnie uwagę na zobowiązania PiS-u wobec nich - Nie udałoby nam się to, gdyby nie Polacy, którzy powiedzieli nam, czego oczekują. Powiedzieli nam też, co jest dla nich najważniejsze. Teraz nam zaufali i to wam wszystkim chcemy podziękować - zwróciła się Szydło do Polaków.

Według Szydło politycy Prawa i Sprawiedliwości są "tacy sami, jak Polacy". - Nie oderwaliśmy się od rzeczywistości - podkreśliła Beata Szydło.

"Daliśmy radę"

- Trzeba spotykać się z ludźmi i z nimi rozmawiać - powiedziała Beata Szydło. - Jest dużo ważnych rzeczy do zrobienia. Ten sukces jest wielką nadzieją, nie wolno nam jej zmarnować - powiedziała Szydło.

Beata Szydło powiedziała również, że PiS ciągle "musi być z Polakami i musi dla nich pracować". - Musimy pamiętać, że jesteśmy na służbie. Daliśmy radę - zakończyła swoje przemówienie Szydło.

Zobacz wideo

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: