#WyboryLIVE. Zmiany w sondażu tuż przed ciszą wyborczą [SKRÓT DNIA]

W najnowszym sondażu TNS tracą najsilniejsze partie, a zyskują Razem i Kukiz'15. W ostatnim dniu przed ciszą wyborczą pojawia się też Jarosław Kaczyński z najostrzejszym przekazem w kampanii. Co jeszcze wydarzyło się w wyborczy piątek?

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasWydarzenia dnia

1. Sondaż TNS po debacie. PiS i PO tracą, Razem i Kukiz zyskują [CZYTAJ]>>>

2. Jarosław Kaczyński daje popis festiwalu strachów i nieufności wobec swoich politycznych oponentów [CZYTAJ]>>>

3. Wiceminister sprawiedliwości zatrzymana za jazdę po pijanemu i odwieziona na izbę wytrzeźwień [CZYTAJ]>>>

Komentarz serwisu 300polityka.pl

Bardzo mocne wejście do gry prezydenta Andrzeja Dudy. "Mówią, że ryba psuje się od głowy. Niech też ryba naprawia się od głowy" - mówił prezydent na spotkaniu z mieszkańcami Pszczyny, wyraźnie dając do zrozumienia, że kibicuje "dobrej zmianie", którą to - jako motyw kampanii - przejęła po nim Beata Szydło.

Beata Szydło, ale i Barbara Nowacka, powtarzają manewr z kampanii Andrzeja Dudy - 24-godzinną podróż po Polsce. Non-stop. Nowacka otrzymuje też symboliczne wsparcie od popularnego Roberta Biedronia.

Ewa Kopacz kończy kampanię bez przełomu. Z dużą przesadą ostrzega, że zwycięstwo PiS oznacza cofnięcie do średniowiecza. Otrzymuje jednak mocne wsparcie Grzegorza Schetyny, którego w poniedziałek nikt nie będzie mógł oskarżyć, że niewystarczająco pomagał liderce w kampanii.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: