#WyboryLIVE. Kopacz o Szydło: Może okazać się intelektualnym ćwiczeniem prezesa [SKRÓT DNIA]

Premier uderza w Beatę Szydło, a PiS zarzuca Telewizji Polskiej "prowokację". Co jeszcze wydarzyło się w wyborczą środę?

Wydarzenia dnia

1. Ewa Kopacz ostro o Beacie Szydło. - Może się okazać jedynie ćwiczeniem intelektualnym prezesa Kaczyńskiego - mówi i nawiązując do debat, radzi jej "wyjęcie głowy znad garnka i sięgnięcie po statystyki" [CZYTAJ] >>>

2. Przepychanki przed debatą liderów. PiS zarzuca Telewizji "prowokację", TVP odpowiada [CZYTAJ]>>>

3. Jarosław Kaczyński atakuje PSL: Ta partia załatwia tylko dla swoich, wzmacnia swój układ. Czas z tym skończyć [CZYTAJ] >>>

Komentarz serwisu 300polityka.pl

Wtorkowa debata wszystkich liderów okazała się sukcesem małych partii. Mimo powszechnego entuzjazmu dla Adriana Zandberga, reprezentującego nieistniejące dotąd w szerszej świadomości ugrupowanie Razem, jest mało prawdopodobne, by jego sukces dał partii szansę na cokolwiek więcej niż głosy warszawskiej elity.

Publiczna sympatia dla małych graczy rozmija się z bardziej agresywnym tonem PO. Ewa Kopacz apeluje do sympatyków mniejszych partii o nie marnowanie głosu.

Kampania staje się coraz bardziej nerwowa. Bez względu na okoliczności, PiS traci na samym fakcie uczestnictwa w przepychankach przed budynkiem telewizji.

Łamiąca wiadomość

Artykuł powstał we współpracy z serwisem 300polityka.pl

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: