#WyboryLIVE: SKRÓT DNIA. Mocny kampanijny głos Kaczyńskiego

Kaczyński mówi o samodzielnych rządach PiS i straszy polityczną poprawnością. Kopacz gości w telewizji śniadaniowej, a Petru powtarza swój happening. Zobacz, jak upłynęła sobota w kampanii.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasWydarzenia dnia

1. Kaczyński chce samodzielnej władzy PiS , sprzeciwia się poprawności politycznej i "globalnym atakom na Polskę" [CZYTAJ]>>>

2. Petru na happeningu znów "kruszy partyjny beton" [CZYTAJ]>>>

3. Kopacz w "Pytaniu na śniadanie" z wnukiem. Rozmowa o szpilkach, sprzątaniu i polityce. [CZYTAJ]>>>

Komentarz serwisu 300polityka.pl

Jarosław Kaczyński wzmacnia przekaz o szacunku dla opozycji w wypadku wygrania wyborów przez PiS i mówi: "nie idziemy po odwet". Obiecuje wprowadzenie pakietu demokratycznego, który blokowali marszałkowie Sejmu z PO. Pakiet zakładałby m.in. wprowadzenie na wzór brytyjskiego parlamentu "godziny pytań".

Platformie z kolei nie pomogą w mobilizacji słowa Donalda Tuska o zrozumiałym znużeniu rządami PO. To też z pewnością szansa dla Ryszarda Petru, który na happeningu kruszył dziś partyjny beton.

Barbara Nowacka pokazała, że jest najlepszym, co mogło spotkać lewicę - osłabioną serią wyborczych porażek i ośmioma zmarnowanymi ideowo latami. Jeżeli Nowacka lewicy nie pomoże, to znaczy, że nic nie mogło jej pomóc.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: