Wybory 2015. Kamiński odpowiada na spot PiS: To pokazuje prawdę o tej partii. Zabronią wam pić piwo, każą się ubierać tak, jak sami chcą

Wybory 2015. - Każdy powinien wyciągnąć z tego wniosek: nie warto głosować na PiS - powiedział w TVN24 PiS Michał Kamiński, obecny doradca premier i były spin-doktor partii Jarosława Kaczyńskiego. - Zastanawia mnie, dlaczego PiS wydaje państwa pieniądze, pieniądze podatników, na spoty o mnie - dodał.

Polub i bądź na bieżąco!Drugi spot z serii "Wszyscy ludzie Ewy Kopacz" uderza w Michała Kamińskiego, obecnego doradcę premier, byłego spin-doktora PiS. "Kamiński głównym doradcą Kopacz do spraw propagandy" - słyszymy na nagraniu.

Zobacz wideo

"Ewa Kopacz mówi głosem Michała Kamińskiego" - mówi lektor. "To on jest jej głównym doradcą do spraw propagandy, czyli wciskania Polakom kitu. Ubiera się jak bohaterowie kiepskich filmów kryminalnych, nosi zegarki za 37 tysięcy złotych, a piwo pije już od 13 - w końcu ma stresującą pracę" - dodaje. Czytaj więcej >>

"Ten spot mówi dużo o PiS, o tym fanatyzmie"

- Ten spot mówi prawdę o PiS-ie. Nie tylko zabronią wam pić piwo, ale jeszcze każą wam się ubierać tak, jak sami chcą - skomentował w rozmowie z TVN24 Kamiński - Ten spot mówi dużo o PiS, o tym fanatyzmie. Każdy powinien wyciągnąć z tego wniosek: nie warto głosować na PiS - stwierdził.

- Zastanawia mnie, dlaczego PiS wydaje państwa pieniądze, pieniądze podatników, na spoty o mnie - dodał doradca premier.

Odnosząc się do zarzutu, że "Kopacz mówi jego ustami", Kamiński zaznaczył: - Trzeba jej nie znać, by uważać, że można nią sterować. Ewa Kopacz jest samodzielnym politykiem. Myślę, że PiS próbuje w ten sposób odpowiedzieć na ten naturalny zarzut, że to Beata Szydło jest kompletnie niesamodzielna. Ona nie była w stanie nawet sprawić, by jej rzecznik znalazł się na listach do parlamentu. Pan Marcin Mastalarek został upokorzony przez Jarosława Kaczyńskiego, a ona nic nie była w stanie poradzić. Wszyscy w Polsce wiedzą, że nie ma Beaty Szydło. Beata Szydło jest pewną figura polityczną, za którą stoi Jarosław Kaczyński.

Zobacz wideo

Więcej na stronie TVN24.pl >>

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: