Kampania w Twoim smartfonie, czyli #WyboryLIVE w Gazeta.pl [CO DLA WAS PRZYGOTOWALIŚMY]

Nie rozstajesz się ze smartfonem? Chcesz być na bieżąco z kampanią wyborczą? Gorące newsy, wideotransmisje zza kulis, wywiady na żywo, puls social mediów - #WyboryLIVE w Twoim telefonie i na Gazeta.pl.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Chcesz być na bieżąco? Chcesz poznać kandydatów? Chcesz dostawać najważniejsze informacje polityczne prosto na swojego smartfona? Śledź #WyboryLIVE w Gazeta.pl. Przez najbliższe tygodnie, w najgorętszym okresie kampanii wyborczej, będziemy dla Was przygotowywać:

1. Relacje wideo na żywo. Nasi reporterzy: Mateusz Włodarczyk, Tomek Golonko i Patryk Strzałkowski będą jeździć po Polsce i relacjonować przebieg kampanii. Dzięki nim zobaczysz transmisje z najważniejszych wydarzeń i to, czego nie pokazują w telewizji: jak ludzie reagują na Ewę Kopacz z ulotkami? Kto przychodzi na eventy Zjednoczonej Lewicy... - wszystko w Twoim smarfonie dzięki aplikacji Periscope i na Gazeta.pl.

2. Codzienne podsumowania dnia. Dzięki aplikacji Gazeta.pl LIVE codziennie wieczorem na smartfona wyślemy Ci wyciąg z najważniejszych politycznych wydarzeń dnia. Wraz z nim: krótki (i celny) komentarz dziennikarzy 300Polityki i świeżutką Łamiącą Wiadomość dostarczoną przez Faktoid.

3. Newsy na Wasze smartfony. W ciągu dnia materiały wyborcze znajdziesz na stałym miejscu na mobilnej wersji naszej strony i w specjalnej zakładce w Gazeta.pl LIVE, a także - oczywiście - po prostu na Gazeta.pl.

4. Wyborcze infografiki. Michał Protaziuk z Gazeta.pl i Filip Połoska - red. nacz. Faktoidu przygotowali zestaw infografik opisujących partie startujące w wyborach. Będziemy je publikować na Gazeta.pl. Polecamy zwłaszcza część "rodzina" w infografice dotyczącej PSL.

Poza tym znajdziesz u nas jeszcze gorące newsy ze świata polityki, wideowywiady na żywo i polityczne quizy , a także test, który pomoże Ci zdecydować, na kogo głosować .

Jesteśmy na: Gazeta.pl, Twitterze , Facebooku , Snapchacie , Periscope , a także w Twoim smartfonie - w aplikacji Gazeta.pl LIVE .

Więcej o: