Stanisław Czesław Wziątek - kandydat do parlamentu [WYBORY 2015]

Stanisław Czesław Wziątek - kandydat do parlamentu startujący z listy komitetu wyborczego KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni w okręgu wyborczym Koszalin (okręg numer 40).

Stanisław Czesław Wziątek - informacje podstawowe

Poseł i członek SLD. Magister wychowania obronnego. W latach 1979-1984 pracował jako instruktor w uzdrowisku w Połczynie-Zdroju. Pełnił funkcję dyrektora w Połczyńskim Ośrodku Kultury oraz Centrum Animacji Społecznej. W latach 1994-2001 burmistrz miasta i gminy Połczyn-Zdrój. Zasiadał w Radzie Powiatu Świdwińskiego, w latach. 2001-2005 wojewoda zachodniopomorski, od 2001 r. w SLD. Poseł V, VI i VII kad. Pracował w komisjach: ds. UE, Administracji i Spraw Wewnętrznych, Infrastruktury, Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa, Kultury i Środków Przekazu oraz Obrony Narodowej. Obecnie pełni funkcję wiceprzewodniczącego Komisji Obrony Narodowej oraz zasiada w Komisji ds. Służb Specjalnych.

Data urodzenia: Wykształcenie: Zawód: nauczyciel

Stanisław Czesław Wziątek - wybory 2015

Komitet wyborczy: KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni Nr na liście: 1 Okręg wyborczy: Koszalin Numer okręgu: 40

Źródło danych: MamPrawoWiedziec.pl

Więcej o: