Kandydaci w okręgu wyborczym Sieradz [SEJM]

Sprawdź, kto kandyduje w tym roku w wyborach do Sejmu z okręgu nr 11, do którego należą Sieradz i powiat kutnowski, łaski, łęczycki, łowicki, pabianicki, pajęczański, poddębicki, sieradzki, wieluński, wieruszowski, zduńskowolski i zgierski.

W ostatnich wyborach parlamentarnych w 2011 najwięcej głosów do Sejmu zdobył Andrzej Biernat z Platformy Obywatelskiej (ponad 25 tys.). Posłami też zostali Grzegorz Schreiber, Marek Matuszewski, Piotr Polak, Tadeusz Woźniak i Marcin Mastalerek z PiS, Agnieszka Hanajczyk, Cezary Tomczyk i Artur Dunin z PO, Elżbieta Nawrocka z PSL, Michał Pacholski z Ruchu Palikota oraz Cezary Olejniczak z SLD.

Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!"

Marek Kaźmierczak

Wiesław Marciniak

Marian Koczur

Józef Kokoszka

Ireneusz Widerski

Krzysztof Pieczewski

Marzena Marczak

Aleksandra Janicka

Piotr Bojski

Łukasz Pańczak

Bogdan Tomaszewski

Beata Komarewska

Jan Kurdyk

Mariola  Dąbrowska

Bernadeta Walczak

Maria Malinowska

Jacek Witczak

Elżbieta Mitręga

Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi

Bartosz Bąbrych

Tomasz Żółtowski

Marcin Kieszkowski

Mateusz Wawrowski

Krzysztof Matuszczak

Michał Domagalski

Ewa Bednarek

Adam Matuszczyk

Sylwia Knopik

Robert Wawrowski

Katarzyna Szymańska

Kamil Siatkowski

Karolina Paczkowska

Sylwia Folwarczyk

Dominik Robaszek

Katarzyna Wawrowska

Żaneta Bednarek

Magdalena Ociepa

Sebastian Jórek

Natalia Bąbrych

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska

Cezary Tomczyk

Agnieszka Hanajczyk

Witold Stępień

Jacek Sikora

Iwona Szkopińska

Kamil Sobol

Marcel Jarosławski

Piotr Majer

Bartłomiej Bartos

Marek Krawczyk

Tomasz Borgul

Paweł Kulesza

Arkadiusz Jaksa

Edyta Strumian

Paweł Urbaniak

Ada Heichman

Sławomira Marczak

Ewa Baumann

Bogusława Kołodziejczak

Bogusława Bereżewska

Robert Majczyk

Monika Pawlak-Szpotan

Justyna Pałka

Artur Dunin

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

Cezary Olejniczak

Marek Szewczyk

Mariola Hernas

Zbigniew Krasiński

Marcin Karpiński

Kinga Solecka

Bogusław Foks

Henryk Ociepa

Dawid Grzegorzewski

Maria Przytulska

Anna Didowicz

Grażyna Krzesińska

Damian Rosiak

Olga Jędrysiak-Urbańska

Małgorzata Mosińska

Marcin Birlet

Anna Chrostek

Agnieszka Płuciennik

Mirosław Rudowski

Bogumiła Lewandowska

Janusz Pawlak

Łukasz Gołuszko

Agnieszka Repczańska

Marek Gryglewski

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Paweł Bejda

Elżbieta Nawrocka

Cezary Gabryjączyk

Michał Pacholski

Andrzej Górczyński

Marek Kapica

Andrzej Chowis

Tadeusz Ślusarek

Sławomierz Janiszewski

Zbigniew Stasiak

Artur Ławniczak

Justyna Jasińska

Lidia Elert

Małgorzata Gabryelczak

Zofia Rogowska-Tylman

Marta Gajewska

Andrzej Daniłowicz

Małgorzata Kania

Marek Krawczyk

Iwona Obiedzińska

Dariusz Szyszka

Jarosław Klimas

Jolanta  Zięba-Gzik

Piotr Sęczkowski

Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15

Tomasz Rzymkowski

Paweł Olczak

Ryszard Tkacz

Radosław Kijak

Julita Marciniak-Spaleniak

Patrycjusz Gładki

Marcin Żywica

Dariusz Jakóbek

Milena Szczęsna

Piotr Klimczak

Marzena Bielecka

Anita Małgorzewicz

Bartosz Snelewski

Teresa Słubik

Tomasz Kamiński

Beata Jacyszyn

Jolanta Mitka

Komitet Wyborczy KORWiN

Waldemar Utecht

Magdalena Gapińska

Bolesław Ejsmont

Krystian Wandachowicz

Mariusz  Kacperowski

Łukasz Ożadowicz

Katarzyna Włodarczyk

Marta Boczkowska-Lesiak

Adam Wolniewicz

Piotr Szoszkiewicz

Łukasz Ruszkowski

Robert Jabłoński

Bartłomiej Piaskowski

Żaneta Nochowicz

Magdalena Stefańska

Michał Jabłoński

Mateusz Borowski

Aleksandra Stos

Julia Gamalczyk

Wojciech Nowojewski

Angelika Jurczak

Magdalena Bednarek

Artur Marczak

Zbigniew Osiewała

Komitet Wyborczy Samoobrona

Andrzej Urbaniak

Genowefa Miłek

Jerzy Przespolewski

Józef Kaźmierski

Elżbieta Łojko

Eryk Zieliński

Magdalena Kuźnik

Czesław Gawlik

Honorata Wiedeńska

Lesław Kubiak

Katarzyna Barska

Kazimierz Zakręta

Julita Wróbel

Janusz Ratajczyk

Justyna Borecka

Jakub Wójcik

Henryk Więckowski

Ewa Gołębiowska

Grzegorz Bolimowski

Robert Koprowski

Jarosław Waśkiewicz

Piotr Piłatowski

Marlena Szymańska

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Witold Waszczykowski

Grzegorz Schreiber

Beata Mateusiak-Pielucha

Tadeusz Woźniak

Marek Matuszewski

Piotr Polak

Krzysztof Ciebiada

Łukasz Rzepecki

Jolanta Śmiałek

Wieńczysław Kaźmierczak

Paweł Rychlik

Katarzyna Paprota

Andrzej Śniegula

Anna Dyrgoń-Białowąs

Konrad Kłopotowski

Sylwia Prażnowska

Marek Znyk

Sylwia Wrzała

Marek Drabik

Piotr Zalewski

Elżbieta  Henke

Joanna Kochańska

Ewa Szczepańczyk

Michał Krzak

Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru

Adam Rogala-Lewicki

Tomasz Białobłocki

Marcin Sieradzki

Iwona Lewandowska

Marian Lemański

Izabela Walaszczyk-Gross

Adrian Lisiak

Justyna Błażejewicz

Rafał Ogrodowczyk

Beata Dudkiewicz

Jarosław Buda

Aneta Moszczyńska

Piotr Staniosz

Izabela Lubczyńska

Marcin Muskała

Grażyna Welc

Damian Laśkiewicz

Piotr Koprowski

Tomasz Górczyński

Komitet Wyborczy Partia Razem

Mateusz Mirys

Marta Kromkowska

Jakub Klimczak

Justyna Goliszewska

Przemysław Dobrowolski

Zuzanna Woyda

Sylwester Głowacki

Aleksandra Sontowska

Krzysztof Litwinowicz

Olga Żukowicz

Karol Maślanka

Katarzyna Wieczorek

Hubert Korczyc

Ewelina Wójcikowska