Kandydaci w okręgu wyborczym Małopolska Zachodnia [SEJM]

Sprawdź, kto kandyduje w tym roku w wyborach do Sejmu z okręgu nr 12, do którego należą powiaty chrzanowski, myślenicki, oświęcimski, suski i wadowicki.

W ostatnich wyborach parlamentarnych w 2011 najwięcej głosów zebrała Beata Szydło z PiS - otrzymała aż 43 tys. głosów. Oprócz niej posłami zostali Paweł Graś, Tadeusz Arkit, Joanna Bobowska, Dorota Niedziela i Robert Maciaszek z PO oraz Marek Łatas, Marek Polak, Krzysztof Szczerski i Filip Kaczyński z PiS.

Złotowski Kosma Tadeusz

Latos Tomasz Edward

Kownacki Bartosz Józef

Bańkowska Anna Danuta

Krupa Łukasz Marcin

Kłopotek Eugeniusz

Sikorski Radosław Tomasz

Piotrowska Teresa

Olszewski Paweł Bartosz

Katulski Jarosław Paweł

Kozłowska Iwona Maria

Brejza Krzysztof

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

Zdzisława Piątkowska

Stanisław Rydzoń

Halina Talaga

Maciej Bielat

Wit Sarlej

Janusz Wrześniewski

Edyta Luks

Marek Nazarowski

Szymon Drab

Paweł Rejdych

Alicja Ziobro

Marta Scąber

Mirosław Sygnat

Franciszka Matuszewska

Roman Bartyzel

Barbara Łakomy

Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru

Anna Miklaszewska

Tomasz Tomaszewski

Paweł Janas

Michał Chowaniec

Radosław Ambroży

Grażyna Mostowik

Leon Jamrożek

Julia Szczerbowska

Mariusz Stokłosa

Kinga Skowrońska

Zofia Cora

Janusz Kołodziejczyk

Michał Karczmitowicz

Edyta Daszkiewicz

Wojciech Kamusiński

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Józef Kała

Ryszard Czaicki

Józef Budka

Bożena Jopek

Józef Dudzik

Leszek Łysoń

Elżbieta Szczygieł

Edyta Klimowska-Bobula

Ewa Hyjek

Jarosław Okoczuk

Tomasz Jakubowski

Stanisława  Warta

Małgorzata Matusiak

Daniel Jarosz

Beata Wiśniewska

Stefan Sawicki

Komitet Wyborczy KORWiN

Emil Krawczyk

Michał Ślusarczyk

Bartłomiej Wypartowicz

Mateusz Mydlarz

Katarzyna Skwarczyńska

Anna Mandziej

Tomasz Babecki

Piotr Szuster

Adam Czachur

Wojciech Krawiec

Katarzyna Zasłona

Justyna Mirocha

Melania Kowal

Szymon Trojak

Agata Motysia

Tomasz Mydlarz

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Marek Sowa

Dorota Niedziela

Robert Maciaszek

Joanna Bobowska

Maciej Koźbiał

Stanisław Lichosyt

Bartłomiej Gębala

Piotr Szewczyk

Urszula Kalemba

Wojciech Kajdas

Sylwia Żak

Hanna Padlikowska-Leśniak

Zofia Jończyk

Magdalena Sokołowska-Gawrońska

Lucyna  Przystał

Tomasz Żak

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Beata Szydło

Marek Polak

Jarosław Szlachetka

Krzysztof Kozik

Jarosław Jurzak

Ewa Filipiak

Krzysztof Kasperek

Sławomir Hajos

Janina Trzaska

Zbigniew Biernat

Jolanta  Majka

Mariusz Krystian

Stanisława Łagosz-Mirocha

Tomasz Spannbauer

Anna Rapacz

Filip Kaczyński

Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"

Józef Brynkus

Radosław Szot

Grzegorz Zawadzki

Agnieszka Leciejewska

Kamil Kasprzak

Dariusz Kołodziejczyk

Rafał Chorąży

Daniel Kierpiec

Kinga Maciejowska

Ada Karcz-Zielińska

Andżelika Majcherczyk

Mariola Mitka

Monika Baliś

Krzysztof Zgrzywa

Komitet Wyborczy Partia Razem

Monika Szymańska

Michał Kowalówka

Alicja Beryt

Piotr Achinger

Katarzyna Derda

Szymon Czyżyk

Halina Burzawa

Andrzej Gugało

Katarzyna Kubat

Jakub Hałun