Kandydaci w okręgu wyborczym Nowy Sącz [SEJM]

Sprawdź, kto kandyduje w tym roku w wyborach do Sejmu z okręgu nr 14, do którego należą Nowy Sącz i powiaty gorlicki, limanowski, nowosądecki, nowotarski i tatrzański.

W ostatnich wyborach parlamentarnych w 2011 najwięcej głosów zebrał Arkadiusz Mularczyk z PiS. Oprócz niego mandaty poselskie zdobyli Barbara Bartuś, Wiesław Janczyk, Edward Siarka, Anna Paluch, Andrzej Romanek i Piotr Naimski z PiS oraz Andrzej Czerwiński, Andrzej Gut-Mostowy, Marian Cycoń z PO.

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Andrzej Czerwiński

Andrzej Gut-Mostowy

Grażyna Sukiennik

Tadeusz Patalita

Agata Król-Mirek

Michał Diduch

Eugeniusz Zajączkowski

Zofia Jeż

Renata Nowak

Andrzej Gąsienica-Makowski

Andrzej Cikowski

Janusz Gubernat

Halina Wąsowska-Schirmer

Danuta Sztencel

Wioletta Oleksy

Małgorzata Gucwińska

Grażyna Łabno

Waldemar Olszyński

Maria Wachałowicz-Kiersztyn

Marcin Poręba

Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"

Elżbieta Borowska

Maciej Prostko

Mariusz Wcisło

Jarosław Gliński

Piotr Kobus

Dawid Mól

Zbigniew Sikora

Amadeusz Kwiatkowski

Ewelina Urbańska

Mariusz Wnenk

Barbara Grabiak

Szczepan Zygmunt

Marta Skoczeń

Iwona Pycińska

Kinga Sarata

Piotr Bielski

Monika Pławecka

Krzysztof Kmak

Katarzyna Wojciechowska

Maciej Rogóż

Komitet Wyborczy Kongres Nowej Prawicy

Andrzej Paciej

Krzysztof Wojtaszek

Kamil Mucha

Krzysztof Klemczak

Ryszard Pyzik

Władysław Łowisz

Barbara Duda

Monika Targosz

Wioletta Mirek

Monika Bednarek

Zdzisław Budzyk

Barbara Klemczak

Kamil Stojek

Anna Wędrychowicz

Stanisław Dobrowolski

Grzegorz Uzar

Helena Borkowska

Tomasz Chowaniec

Komitet Wyborczy Partia Razem

Dorota Budacz

Tomasz Zawada

Jolanta Żylińska

Piotr Marczyk

Maria Alchowśka

Michał Karczewski

Marta Łukowska

Jan Bińczycki

Katarzyna Jędryka

Kajetan Czapla

Aleksandra Pohorecka

Marcin Galent

Komitet Wyborczy KORWiN

Kazimierz Fałowski

Justyna Sokołowska-Woźniak

Piotr Sułkowski

Szymon Jamro

Leszek Gieniec

Alicja Wajrak-Fałowska

Andrzej Skupień

Celina Matusik-Bocheńska

Jacek Kościółek

Adrian Haslik

Anna Reimschüssl

Agnieszka Rogowska

Radosław Lazar

Maciej Berezowski

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Piotr Naimski

Józef Leśniak

Anna Paluch

Wiesław Janczyk

Barbara Bartuś

Jan Piczura

Arkadiusz Mularczyk

Edward Siarka

Marta Mordarska

Jan Duda

Julian Stopka

Ewa Filipiak

Marian Ryba

Tadeusz Grabowski

Teresa Janczura

Wojciech Cieślak

Paweł Śliwa

Grażyna Tylka

Karolina Gancarczyk

Małgorzata Belska

Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi

Barbara Kleszyk

Kazimierz Niżnik

Szczepan Czubiński

Małgorzata Sutor

Sławomir Pergół

Konrad Górski

Damian Wypart

Beata Ustupska

Elżbieta Kocik

Wiktor Pajdzik

Jacek Kalata

Artur Starowicz

Monika Bogdał

Wojciech Tatar

Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru

Tomasz Gabryś

Adam Wojtas

Małgorzata Endres

Jacek Gwóźdź

Agnieszka Sługocka

Krzysztof Konsur

Robert Smoter

Maria Nowakowska

Kazimierz Kurpiel

Alicja Gawlik-Pociecha

Lidia Śmigowska-Kaczka

Agata Giera

Ryszard Łukasik

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

Joanna Leja

Katarzyna Bartkowska

Henryk Plato

Antoni Łopata

Elżbieta Hołoweńko

Grażyna Kolasa

Mieczysław Hędrzak

Henryk Wolski

Katarzyna Jaworska

Adrian Leja

Karolina Klink

Janusz Zarzycki

Wiesław Piątkowski

Małgorzata Gołąb

Ewelina Ryłko

Anna Piwowarczyk

Tomasz Olszewski

Anna Żuchowicz

Dariusz Zabrzewski

Włodzimierz Zapiórkowski

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Bronisław Dutka

Stanisław Pasoń

Stanisław Barnaś

Jerzy Nalepka

Józefa Kolbrecka

Krystyna Baran

Urszula Niemiec

Grzegorz Pabis

Izabela Sarna

Dariusz Kantor

Czesława Królczyk

Anna Majda

Józef Zborowski

Jan Potoczek

Paweł Talar

Jacek Babiński

Andrzej Barna

Małgorzata Wróbel

Józef Tobiasz