Kandydaci w okręgu wyborczym Tarnów [SEJM]

Sprawdź, kto kandyduje w tym roku w wyborach do Sejmu z okręgu nr 15, do którego należą Tarnów i powiaty bocheński, brzeski, dąbrowski, proszowicki, tarnowski oraz wielicki.

W ostatnich wyborach parlamentarnych w 2011 najwięcej głosów z kandydatów zebrał Aleksander Grad z PO. Oprócz niego posłami z tego okręgu zostali Edward Czesak, Włodzimierz Bernacki, Józef Rojek, Michał Wojtkiewicz, Jan Ziobro i Urszula Rusecka z PiS, Robert Wardzała, Urszula Augustyn i Elżbieta Achinger z PO oraz Andrzej Sztorc z PSL.

Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!"

Dariusz Klich

Barbara Łach

Patrycja Żurek

Urszula Strach

Jadwiga Nowak

Władysław Bartosz

Łukasz Pachota

Renata Kocik

Jan Rynduch

Janusz Leśniak

Monika Karaś

Agata Smoła

Paweł Wiśniewski

Grzegorz Gicala

Paweł Adamczyk

Włodzimierz Knurowski

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Włodzimierz Bernacki

Michał Wojtkiewicz

Urszula Rusecka

Józef Rojek

Wiesław Krajewski

Bogdan Kosturkiewicz

Józefa Szczurek-Żelazko

Kazimierz Koprowski

Wojciech Skruch

Anna Czech

Józef Mroczek

Marek Burda

Teresa Połoska

Beata Hudyma

Aleksandra Ślusarek

Grzegorz Piątkowski

Izabela Stefańczyk

Piotr Gładysz

Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru

Krzysztof Nowak

Irmina Widła

Jerzy Streb

Edyta Kowalska

Agnieszka Pytlik

Andrzej Rudnik

Paweł Ciuruś

Jakub Miziński

Angelika Kleszyk

Piotr Klempka

Sebastian Stepek

Dominika Podosek

Łukasz Siadek

Bożena Łabuś

Maciej Maciejewski

Bogdan Maruniak

Agnieszka Witek

Krzysztof Kukułka

Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15

Norbert Kaczmarczyk

Monika Kusek

Aneta Bałabuch

Krzysztof Stec

Marzena Gajda

Jakub Włodarczyk

Katarzyna Świeży

Krzysztof Wzorek

Katarzyna Styrkowiec

Ireneusz Dudek

Mariola Mierzewska

Jarosław Słoma

Jakub Migała

Barbara Szot

Barbara Adamczyk

Wojciech Baran

Grzegorz Kukiz

Marek Ciesielczyk

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Władysław Kosiniak-Kamysz

Andrzej Sztorc

Ludwik Węgrzyn

Marcin Gaweł

Ewa Cierniak-Lambert

Paweł Janus

Adam Kwaśniak

Stanisław Początek

Adriana Błaszczyk

Marek Ciastoń

Grzegorz Duda

Wiesława Kornaś-Kita

Maria Gawle

Monika Tomala

Anna Piech

Ewa Kopacz

Jan Grabski

Stanisław Sorys

Komitet Wyborczy KORWiN

Artur Gondek

Mirosław Szybowski

Łukasz Figiel

Alina Boryczka

Piotr Kostrzewa

Anna Starostka-Wiśniowska

Karol Serafin

Barbara Szterleja

Piotr Wiśniowski

Renata Lechowicz

Małgorzata Feret

Tomasz Pietruszka

Radosław Macoń

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Urszula Augustyn

Robert Wardzała

Elżbieta Achinger

Jacek Pająk

Jan Musiał

Jacek Tomasik

Anna Grabczyńska

Mieczysław Kras

Karolina Zegiel

Leszek Rajtarski

Marek Podraza

Paulina Nowakowska

Jerzy Soska

Grzegorz Harabasz

Grzegorz Sienkiewicz

Adelina Skupiewska

Marek Koziara

Katarzyna Pacewicz-Pyrek

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

Piotr Górnikiewicz

Lilija Twardosz

Wojciech Suseł

Andrzej Czajka

Dorota Kocoń

Maria Jaśko

Konrad Ciernia

Sylwia Laska

Łukasz Skurczyński

Piotr Tabor

Kinga Kopeć

Alicja Serwin

Anna Łabno

Klaudia Kuźma

Piotr Oleksy

Jerzy Woźniak

Komitet Wyborczy Kongres Nowej Prawicy

Krystian Dworak

Mariusz Smoleń

Agata Czapla-Żurek

Bogdan Orlik

Ewa Kluska

Leszek Janas

Anna Kuczera

Robert Szeląg

Aneta Szczupak

Karol Żmigrodzki

Ewa Gankiewicz

Marek Drożdż

Marzena Kiwior

Piotr Czarnek

Magdalena Szatan

Michał Kasprzycki

Komitet Wyborczy Partia Razem

Piotr Plebańczyk

Jolanta Pers

Daniel Łoboda

Maja Czepiel

Rafał Sowiński

Joanna Widmańska

Michał Maleszka

Katarzyna Bena

Mateusz Burzawa

Franciszka Smełka

Dominik Lis