Kandydaci w okręgu wyborczym Płock [SEJM]

Sprawdź, kto kandyduje w tym roku w wyborach do Sejmu z okręgu nr 16, do którego należą Płock i okoliczne powiaty ciechanowski, gostyniński, mławski, płocki, płoński, przasnyski, sierpecki, sochaczewski, żuromiński i żyrardowski.

W wyborach do Sejmu w 2011 najwięcej głosów z kandydatów zebrała Julia Pitera z PO. Oprócz niej posłami z tego okręgu zostali Wojciech Jasiński, Marek Opioła, Robert Kołakowski, Dariusz Kaczanowski z PiS,  Andrzej Nowakowski, Mirosław Koźlakiewicz, Beata Rusinowska z PO, Waldemar Pawlak, Adam Struzik, Aleksander Sopliński z PSL oraz Jolanta Szymanek-Deresz, Zbigniew Kruszewski z SLD.

Złotowski Kosma Tadeusz

Latos Tomasz Edward

Kownacki Bartosz Józef

Bańkowska Anna Danuta

Krupa Łukasz Marcin

Kłopotek Eugeniusz

Sikorski Radosław Tomasz

Piotrowska Teresa

Olszewski Paweł Bartosz

Katulski Jarosław Paweł

Kozłowska Iwona Maria

Brejza Krzyszto

Komitet Wyborczy KORWiN

Tomasz Górski

Piotr Olszewski

Adrian Witas

Dariusz Chodkowski

Barbara Puternicka

Marcin Baciński

Krzysztof Kuźniewski

Karol Domian

Grzegorz Zając

Robert Słupecki

Izabela Kozińska

Malwina Matiunko

Rafał Wereszczaka

Joanna Tyśkiewicz

Magdalena Mędrala

Liliana Konarzewska-Pruska

Rafał Wiszniowski

Karolina Czuchra

Michał Fajkowski

Mateusz Siennicki

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Marcin Kierwiński

Elżbieta Gapińska

Waldemar Wardziński

Beata Rusinowska

Michał Bodenszac

Bartosz Deja

Agnieszka Korajczyk-Szyperska

Paulina Adamiak

Andrzej Gontarski

Agnieszka Kajkowska

Marcin Baczewski

Monika Szymańczyk

Marcin Ciszewski

Beata Ambroziak

Katarzyna Jędruszczak

Krzysztof Skrobisz

Aneta Uchwał

Kamil Kaszuba

Marcin Piotrowski

Waldemar Trochimiuk

Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru

Marcin Podsędek

Małgorzata Kamińska

Jacek Drążkiewicz

Jacek Wieteska

Kamil Koprowski

Dariusz Lewandowski

Anna Dymkowska

Rafał Pliszka

Krzysztof Tański

Dariusz Woźniak

Dorota Waśniewska

Katarzyna Pydynowska

Marcin Bondar

Małgorzata Bukowska

Paweł Przedpełski

Aneta Stegenka

Aneta Ligner

Izabela Surynowicz

Łukasz Prusik

Krzysztof Zakrzewski

Komitet Wyborczy Partia Razem

Magdalena Malińska

Rafał Trzeciak

Maja Białek

Piotr Łuszczyński

Monika Sadkowska

Marcin Wroński

Wioletta Marciniak-Mierzwa

Grzegorz Osik

Magdalena Kocejko

Łukasz Szymański

Ewa Marczyńska-Goldstein

Miłosz Więckowski

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Wojciech Jasiński

Marek Opioła

Maciej Wąsik

Maciej Małecki

Robert Kołakowski

Józef Kurek

Anna Cicholska

Ewa Szymańska

Maria Gajewska

Waldemar Olejniczak

Robert Jankowski

Danuta Białkowska

Tomasz Korga

Kamil Cupał

Krzysztof Bieńkowski

Iwona Zdunek

Krystyna Zając

Radosław Stokłosa

Agnieszka Krzętowska

Albert Kołodziejski

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Piotr Zgorzelski

Mirosław Orliński

Wiesława Krawczyk

Konrad Wojnarowski

Elżbieta Szymanik

Jolanta Łukasiak-Malicka

Sławomir Świerzyński

Ireneusz Rejmus

Lucjan Chrzanowski

Tomasz Matuszewski

Paweł Pakieła

Aleksander Jarosławski

Tomasz Kominek

Łukasz Kapczyński

Agnieszka Sulkowska

Ewa Kowalak

Teresa Lubecka

Ewa Sztuba

Jadwiga Durczak

Wiktor Szmulewicz

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

Włodzimierz Czarzasty

Stanisław Jakubowski

Marek Budzich

Marek Kiwit

Magdalena Pręgowska

Krzysztof Waśkowski

Jerzy Spodobalski

Sławomir Wiśniewski

Arkadiusz Góralczyk

Ilona Iwaniak

Jacek Kozłowski

Zbigniew Królikowski

Piotr Skierkowski

Wojciech Romalski

Małgorzata Linowska

Aldona Skorupska

Elżbieta Podwiązka

Agata Rull Quesada

Wojciech Cichocki

Teresa Malinowska

Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"

Marek Jakubiak

Edyta Królewiecka

Iwona Wierzbicka

Michał Nowakowski

Wojciech Jarzynka

Paweł Kłobukowski

Łukasz Chrostowski

Paweł Nowicki

Marcin Barski

Monika Górska

Andrzej Kalwasiński

Michał Gąsiorowski

Kamil Lubiński

Klaudia Papierowska

Anna Dąbrowska

Agnieszka Pawlak

Wioleta Majewska

Michał Hajel