Kandydaci w okręgu wyborczym Szczecin [SEJM]

Sprawdź, kto kandyduje w tym roku w wyborach do Sejmu z okręgu nr 41, w którego skład wchodzą Szczecin, Świnoujście i powiaty goleniowski, gryficki, gryfiński, kamieński, myśliborski, policki, pyrzycki, stargardzki i łobeski.

W wyborach do Sejmu w 2011 najwięcej głosów otrzymał Bartosz Arłukowicz z PO. Mandat posła z tego okręgu uzyskali również Magdalena Kochan, Arkadiusz Litwiński, Konstanty Oświęcimski, Renata Zaremba, Zofia Ławrynowicz, Ewa Żmuda-Trzebiatowska z PO, Joachim Brudziński, Leszek Dobrzyński, Michał Jach z PiS, Andrzej Piątak z Ruchu Palikota oraz Grzegorz Napieralski z SLD.

Złotowski Kosma Tadeusz

Latos Tomasz Edward

Kownacki Bartosz Józef

Bańkowska Anna Danuta

Krupa Łukasz Marcin

Kłopotek Eugeniusz

Sikorski Radosław Tomasz

Piotrowska Teresa

Olszewski Paweł Bartosz

Katulski Jarosław Paweł

Kozłowska Iwona Maria

Brejza Krzyszto

Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru

Piotr Paweł Misiło

Zbigniew Władysław Paszkowski

Dorota Beata Subicka-Bednarczyk

Katarzyna Anna Dziurdzikowska

Karolina Elżbieta Beyer

Rafał Tadeusz Zahorski

Dorota Teresa Konkolewska

Piotr Wiesław Ćwikła

Camilla Anna Pustułka

Marcin Kazimierz Wójtowicz

Przemysław Szczepan Słowik

Karolina Krystyna Czyżewska

Łukasz Józef Jakacki

Adam Damian Osenkowski

Agnieszka Monika Wersocka

Robert Jerzy Merecz

Mirosław Paweł Jońca

Ewa Agata Cieślik

Mirosław Dariusz Szcześniak

Katarzyna Teresa Pietrukowska

Remigiusz Sebastian Bęben

Anna Franecka

Marcin Stanisław Gręblicki

Piotr Kozłowski

Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"

Sylwester Arkadiusz Chruszcz

Dawid Andrzej Wojton

Stanisław Kazimierz Nowopolski

Mariusz Józef Kuchta

Emilia Maria Lechowicz

Zbigniew Piotr Kasiarz

Adrian Antoni Wychowański

Piotr Stanisław Zarzycki

Małgorzata Alicja Faryniarz

Mariusz Czarnecki

Celina Agnieszka Rudzka

Helena Idzior

Sławomir Antoni Baciocha

Marcin Sajniak

Julia Agnieszka Stankiewicz

Anna Maria Kiezik

Józef Romuald Lewandowski

Małgorzata Zasada

Marta Zenona Wiśniewska

Grzegorz Gierek

Małgorzata Markowska

Grzegorz Norbert Dybczak

Andrzej Waldemar Bugajski

Paweł Bernard Słomski

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Joachim Stanisław Brudziński

Leszek Dobrzyński

Artur Lesław Szałabawka

Michał Jach

Halina Barbara Szymańska

Krzysztof Piotr Zaremba

Rafał Marek Mucha

Agnieszka Janina Stój

Mariusz Roman Różycki

Magdalena Zarębska-Kulesza

Grzegorz Czesław Burcza

Maria Romualda Brzozowska

Justyna Łyjak

Tadeusz Józef Jakubowski

Wanda Mazur

Anna Małgorzata Królikowska

Agnieszka Przybylska

Magdalena Maria Grabowska-Jóźwiak

Zbigniew Bogucki

Agnieszka Kurzawa

Aleksandra Muszyńska

Andrzej Tadeusz Strzeboński

Jolanta Kawszyn

Włodzimierz Antoni Kotuniak

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Norbert Piotr Obrycki

Sławomir Witold Nitras

Magdalena Maria Kochan

Renata Zaremba

Zofia Ławrynowicz

Arkadiusz Litwiński

Konstanty Tomasz Oświęcimski

Arkadiusz Marchewka

Ewa Ilona Żmuda-Trzebiatowska

Joanna Żurowska

Mariusz Piotr Adamski

Beata Kiryluk

Maria Alina Żukrowska-Mróz

Wiktor Tołoczko

Józef Drozdowski

Elżbieta Jabłońska

Marcin Radosław Wojciechowski

Antoni Stanisław Michnowicz

Jarosław Roman Rębiasz

Adam Fedeńczak

Jarosław Patryk Przygoda

Piotr Rębacz

Urszula Pańka

Bartosz Adam Arłukowicz

Komitet Wyborczy KORWiN

Paweł Jan Szut

Wacław Klukowski

Agnieszka Podgórska

Piotr Edmund Kasprzak

Katarzyna Alina Radziszewska

Ludwik Szczepan Weber

Julia Serafinowska

Marek Wojciech Chmielewski

Rafał Galewski

Marek Paweł Zakrzewski

Radosław Michał Juszczyszyn

Magda Agnieszka Chudzik

Agata Iza Skotnicka

Marek Kafarski

Andrzej Białokoz

Jacek Jędrzejko

Alicja Helena Dębowska

Jakub Jan Prusko

Anna Magdalena Kwiecień

Mateusz Tomasz Jończyk

Katarzyna Aleksandra Korcaba

Krzysztof Wiesław Jurewicz

Korynna Natalia Korwin-Mikke

Jan Gładkow

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

Adam Edward Ostolski

Dariusz Krzysztof Wieczorek

Marcin Sampławski

Bogusława Małgorzata Reszko-Szydłowska

Amadou Sy

Jarosław Cezary Włodarczyk

Ewa Izabela Koś

Kazimierz Lembas

Maria Świerczek

Hanna Byrczak

Ewa Wanda Syrenicz-Tryburska

Andrzej Tadeusz Giza

Monika Magdalena Blumensztejn-Czerwińska

Sasza Radosław Kordzielewski

Magdalena Elżbieta Obuchowicz

Bogdan Radosław Szepiłło

Barbara Wanda Zborowska

Tomasz Władysław Kowalczyk

Ewa Sobierajska

Hubert Marcin Lechowski

Elżbieta Janina Sucharzewska

Magdalena Marta Mangold

Małgorzata Katarzyna Śmigielska-Matulaniec

Dawid Wojciech Krystek

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Jarosław Michał Rzepa

Zygmunt Dziewguć

Olgierd Kustosz

Tadeusz Jarzębak

Stanisława Bodnar

Dorota Marta Korczyńska

Arkadiusz Zygmunt Janowicz

Paweł Marek

Jan Kozak

Ewa Agnieszka Deląg

Mieczysław Sypień

Kazimierz Lipiński

Marek Marcin Synowiecki

Dorota Ewa Ekiert

Bohdan January Roszkowski

Elżbieta Ziółkowska

Justyna Jakubowicz

Joanna Stasiak

Lilia Julia Ławicka

Andrzej Zdzisław Durka

Anna Nowak

Anna Agnieszka Matuszewska

Eugeniusz Jasiewicz

Damian Simiński

Komitet Wyborczy Partia Razem

Maciej Rafał Dżus

Maria Magdalena Serafinowicz

Stanisław Ignacy Matusewicz

Dorota Łucja Sanecka

Norbert Andrzej Litwicki

Ewa Maria Dąbrowska

Zlatko Maciej Gogarowski

Elżbieta Danuta Dymitriadis

Michał Jacek Sokolski

Julita Zielińska

Miron Krzysztof Zblewski

Anna Maria Różańska

Marek Odorowski

Jaśmina Magdalena Różańska

Łukasz Mikołaj Sadłowski