Kandydaci w okręgu wyborczym Koszalin [SEJM]

Sprawdź, kto kandyduje w tym roku w wyborach do Sejmu z okręgu nr 40, w którego skład wchodzą Koszalin i powiaty białogardzki, choszczeński, drawski, kołobrzeski, koszaliński, sławieński, szczecinecki, świdwiński i wałecki.

Sprawdź, kto kandyduje w tym roku w wyborach do Sejmu z okręgu nr 40, w którego skład wchodzą Koszalin i okolice.

Do okręgu nr 40 należą Koszalin, powiat białogardzki, powiat choszczeński, powiat drawski, powiat kołobrzeski, powiat koszaliński, powiat sławieński, powiat szczecinecki, powiat świdwiński i powiat wałecki. W wyborach do Sejmu w 2011 najwięcej głosów otrzymał Stanisław Gawłowski z PO. Mandat posła z tego okręgu uzyskali również  Marek Hok, Wiesław Suchowiejko, Paweł Suski z PO, Czesław Hoc, Stefan Strzałkowski z PiS, Andrzej Lewandowski z Ruchu Palikota oraz Stanisław Wziątek z SLD.

W wyborach do Sejmu w 2011 najwięcej głosów otrzymał Stanisław Gawłowski z PO. Mandat posła z tego okręgu uzyskali również  Marek Hok, Wiesław Suchowiejko, Paweł Suski z PO, Czesław Hoc, Stefan Strzałkowski z PiS, Andrzej Lewandowski z Ruchu Palikota oraz Stanisław Wziątek z SLD.

Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru

Radosław Lubczyk

Agnieszka Maria Trafas

Rafał Rosiński

Emilia Barbara Bury

Mirosław Antoni Kacianowski

Katarzyna Wojtkowiak

Joanna Gołaszewska

Kamila Barszczewska

Małgorzata Horsonek

Tomasz Sylwester Mróz

Joanna Fudali-Osak

Marzena Teresa Nowacka

Marek Paweł Śpiechowicz

Komitet Wyborczy KORWiN

Robert Andrzej Bodendorf

Paweł Koczan

Małgorzata Aleksandra Żugaj

Paweł Andrzej Kapusta

Kamila Paulina Wiatr

Krzysztof Robert Chmielewski

Danuta Maria Szatkiewicz

Andrzej Piotr Pięta

Marzena Rzeszutek

Daniel Burzyński

Anna Dziemieszonek

Magdalena Katarzyna Holmik

Mateusz Dominik Górajczyk

Tomasz Dominik Sieniawski

Artur Głowacki

Mirosław Roman Bugajski

Komitet Wyborczy Partia Razem

Jacek Artur Wezgraj

Magdalena Alicja Młynarczyk

Michał Paweł Kaczmarek

Kinga Sławomira Dolatowska

Dominik Franciszek Safian

Joanna Daria Woźniak

Łukasz Michał Górniak

Agata Dorota Piotrowska

Maciej Adam Szcześniak

Katarzyna Agnieszka Kankowska-Filipiak

Tomasz Okuniewicz

Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"

Stefan Józef Romecki

Edyta Barbara Jaroszewska-Nowak

Jan Andrzej Dzik

Rafał Stefanowicz

Robert Krzyżanowski

Grzegorz Waldemar Dańko

Joanna Krystyna Van Fenema

Mariusz Ratajczak

Sylwia Małgorzata Kuryło

Dominika Droń

Adrian Bartoś

Andrzej Jan Miłosz

Ewa Maria Korszon-Bruzda

Paweł Andrzej Ryfun

Rafał Wrzos

Anna Lew-Starowicz

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Marek Tomasz Hok

Stanisław Gawłowski

Wioletta Kaszak

Wiesław Jacek Suchowiejko

Krystyna Kościńska

Paweł Suski

Elżbieta Henryka Gumińska-Wasiak

Jacek Jerzy Kozłowski

Krystyna Maria Sokolińska

Martyna Daria Śliwińska

Andrzej Maciej Siwek

Dorota Chrzanowska

Krzysztof Orliński

Andrzej Sławomir Protasewicz

Andrzej Stanisław Bieliński

Marek Syrnyk

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

Stanisław Czesław Wziątek

Andrzej Lewandowski

Małgorzata Genowefa Chyła

Grzegorz Andrzej Niski

Małgorzata Zofia Stachowiak

Antoni Teofil Szarmach

Joanna Marzena Czerwińska

Michał Puziak

Danuta Ewa Pietrzela

Juliusz Wilhelm Adel

Maria Dankowska

Włodzimierz Stanisław Niemiec

Remigiusz Pęczek

Maryla Zofia Sochacka

Stanisław Cybula

Grzegorz Roman Maciejasz

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Cezary Szeliga

Ryszard Józef Mićko

Jan Krawczuk

Aldona Barbara Prusinowska

Urszula Hope

Lech Bany

Artur Waldemar Bieńkowski

Ewa Mularczyk-Smuga

Piotr Łukasz Pakuszto

Karolina Magdalena Hubert

Roman Budynek

Agata Bogumiła Brzezińska

Krzysztof Paweł Siubdzia

Alicja Kamila Ciesielska

Tomasz Jan Budzyński

Anna Elżbieta Szczepańska

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Czesław Hoc

Paweł Maciej Szefernaker

Stefan Zdzisław Strzałkowski

Artur Wiśniewski

Małgorzata Joanna Golińska

Marek Andrzej Subocz

Krystyna Lubomira Batejko-Drabik

Bogusław Adam Ogorzałek

Beata Maria Szanel

Jan Krzysztof Górski

Magdalena Jankowska

Arkadiusz Krzysztof Górka

Marta Gabryś

Łukasz Józef Kroplewski

Anna Gabriela Stępień

Mariusz Nagórski