Kandydaci w okręgu wyborczym Poznań [SEJM]

Sprawdź, kto kandyduje w tym roku w wyborach do Sejmu z okręgu nr 39, w którego skład wchodzą Poznań i powiat poznański.

Do okręgu nr 39 należą Poznań, powiat poznański. W wyborach do Sejmu w 2011 najwięcej głosów otrzymał Waldy Dzikowski z PO. Mandat posła z tego okręgu uzyskali również Rafał Grupiński, Agnieszka Kozłowska-Rajewicz, Arkady Fiedler, Jacek Tomczak, Bożena Szydłowska, Michał Stuligrosz z PO, Tadeusz Dziuba, Tomasz Górski z PiS, Maciej Banaszak z Ruchu Palikota oraz Krystyna Łybacka, Marek Niedbała z SLD.

Komitet Wyborczy Partia Razem

Leszek Piotr Kwiatkowski

Anna Małgorzata Wachowska-Kucharska

Michał Adam Kołosowski

Anna Beata Kołodziej

Bartłomiej Konstanty Kaleta

Emilia Maria Mazik

Dominik Błażej Chlastawa

Karolina Anna Jakubowska

Michał Piotr Kucharski

Wojciech Sańko

Maciej Roszak

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Tadeusz Antoni Dziuba

Dariusz Tadeusz Lipiński

Paweł Włodzimierz Szałamacha

Zbigniew Grzegorz Hoffmann

Szymon Andrzej Szynkowski vel Sęk

Lidia Danuta Dudziak

Tadeusz Zysk

Bogusław Roman Kiernicki

Ewa Anna Jemielity

Zbigniew Czerwiński

Bartłomiej Piotr Wróblewski

Ewa Kuleczka-Drausowska

Dawid Olejniczak

Tomasz Jerzy Pawłowski

Małgorzata Maria Foltyn

Filip Wiśniewski

Iwona Anna Brzozowska

Kamila Helena Comba

Zofia Dobrowolska

Filip Żelazny

Komitet Wyborczy Wyborców JOW BEZPARTYJNI

Michał Tkaczuk

Elżbieta Zapłata-Szwedziak

Piotr Henryk Batura

Dariusz Antoni Szmyt

Roman Janowski

Ryszard Marian Szpunar

Katarzyna Anna Weiss

Grażyna Płuciniczak

Izabela Szpunar

Zbigniew Artur Trawka

Stanisław Marek Smektała

Dorota Laskowska

Agnieszka Katarzyna Szymańska

Andrzej Szymański

Patrycja Stanisława Albin

Marcin Bogusław Nocoń

Kamil Jakubowski

Zbigniew Zakrzewski

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

Waldemar Włodzimierz Witkowski

Marek Leon Niedbała

Katarzyna Maria Kretkowska

Katarzyna Ueberhan

Beata Kinga Urbańska

Halina Maria Owsianna

Joanna Gabiś

Arkadiusz Kluk

Lucjan Gerard Dutkiewicz

Henryk Kania

Bożena Stradowska-Adamska

Monika Barbara Koralewska

Aleksandra Maria Woźniak

Bartosz Krzysztof Nowacki

Stanisław Schupke

Patryk Piotr Marciniak

Marcin Jan Krawczyk

Katarzyna Ewa Jagoda

Tomasz Dariusz Lubka

Janusz Muzyczek

Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru

Joanna Schmidt

Marek Ruciński

Iwona Janicka

Wojciech Adam Chudy

Bartosz Wojciech Szczepański

Mariusz Michał Rembicki

Jolanta Maria Krupkowska-Ziętkiewicz

Łukasz Remigiusz Matwiej

Edyta Izabela Wojciechowska-Glińska

Tomasz Korzan

Krzysztof Jan Mausch

Łukasz Paradowski

Iwona Greta Gasińska-Mulczyńska

Jędrzej Maciej Kosmowski

Radosław Aleksander Olek

Paweł Rzeczkowski

Katarzyna Halina Polerowicz-Kelma

Anna Barbara Chodorowska

Ewa Małgorzata Pilarczyk

Bartosz Józef Grochal

Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"

Michał Andrzej Pilc

Michał Marek Adamczak

Jerzy Marcin Majewski

Magdalena Maria Derucka

Justyna Anna Socha

Katarzyna Agnieszka Otto

Barbara Anna Kosiak-Przybyła

Oskar Zygmunt Szyba

Paweł Ławniczak

Łukasz Jan Konieczny

Karolina Buchwald-Sołowiej

Roman Mariusz Poturalski

Maciej Książek

Michał Krzysztof Sobkowiak

Joanna Agnieszka Adasiewicz-Kuklińska

Michał Srebro

Piotr Cegielski

Małgorzata Ewa Dźwikowska-Bąkowska

Przemysław Jakub Hinc

Grzegorz Mieczysław Steczkowski

Komitet Wyborczy KORWiN

Artur Wojciech Bednarz

Joanna Małgorzata Wargin-Torchała

Radosław Piotr Apicionek

Maciej Różański

Mateusz Bartosiewicz

Bernadeta Bednarek

Joanna Małgorzata Kuraszkiewicz

Michał Wojciech Jankowski

Rafał Kwiatkowski

Patrycja Sylwia Nadratowska

Przemysław Marek Grzegorek

Paulina Anioła-Koprowiak

Jan Nowak

Dominika Tomczak

Agnieszka Smektalska

Anna Wiktoria Szyndler

Sławomir Jerzy Spychalski

Małgorzata Anna Studzińska

Mikołaj Bachosz

Piotr Edward Tuczyński

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Wojciech Jankowiak

Marek Piotr Baumgart

Marcin Krzysztof Kalemba

Agnieszka Adriana Brzezińska

Michał Julian Podsada

Małgorzata Agnieszka Saja-Flieger

Jerzy Sławomir Falbierski

Arkadiusz Stanisław Błochowiak

Izabela Jadwiga Mroczek

Dariusz Bączkowski

Barbara Teresa Czeszewska

Ryszard Zbigniew Jaworski

Cezary Jerzy Siniecki

Anna Maria Andrzejewska

Jan Burlaga

Ewelina Magdalena Wysocka-Babst

Krzysztof Chirrek

Ewa Rosik

Olga Sara Kostaniak

Bartosz Łukasz Zielonacki

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Szymon Jerzy Ziółkowski

Rafał Szymon Grupiński

Bożena Stanisława Szydłowska

Waldy Dzikowski

Konrad Zaradny

Tatiana Marta Sokołowska

Bartosz Maciej Derech

Małgorzata Woźniak

Michał Stuligrosz

Marek Jan Sternalski

Katarzyna Maria Lewandowska

Jacek Jerzy Tomczak

Łukasz Zarzycki

Marzena Fiedler

Jakub Jan Musiał

Teresa Elżbieta Sochoń

Agnieszka Anna Sommerfeld

Waldemar Hieronim Nogalski

Bartosz Królczyk

Alicja Kobus