Kandydaci w okręgu wyborczym Piła [SEJM]

Sprawdź, kto kandyduje w tym roku w wyborach do Sejmu z okręgu nr 38, w którego skład wchodzą Piła i okoliczne powiaty.

Do okręgu nr 38 należą Piła, powiat chodzieski, powiat czarnkowsko-trzcianecki, powiat grodziski, powiat międzychodzki, powiat nowotomyski, powiat obornicki, powiat pilski, powiat szamotulski, powiat wągrowiecki, powiat wolsztyński i powiat złotowski. W wyborach do Sejmu w 2011 najwięcej głosów otrzymał Adam Szejfeld z PO. Mandat posła z tego okręgu uzyskali również Jakub Rutnicki, Maria Janyska, Killion Munyama, Stanisław Chmielewski z PO, Paweł Szałamacha, Maks Kraczkowski z PiS, Stanisław Kalemba z PSL, Romuald Ajchler z SLD, Jacek Najder z Ruchu Palikota.

Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru

Bartosz Wojciech Adaszewski

Marcin Mateusz Brambor

Elżbieta Witucka

Piotr Edward Keil

Renata Katarzyna Pyżalska

Dawid Haase

Krystyna Kmieciak

Jacek Paweł Dembski

Piotr Henryk Lorek

Kinga Jahnz

Anna Ściubeł

Michał Szcześniak

Przemysław Łukasz Kowalczewski

Marta Maria Skwara

Monika Katarzyna Dolecka-Jankiewicz

Łukasz Mańka

Michał Ferlak

Mirosław Moskalewicz

Komitet Wyborczy KORWiN

Piotr Bogusław Wawrzyniak

Rafał Marian Konopka

Marcin Dębski

Agata Jadwiga Ostaszewska

Przemysław Pruciak

Waldemar Krzysztof Andrzejewski

Gracjan Krzysztof Barnaś

Mirosława Jędruch

Jarosław Jan Rolewski

Aneta Katarzyna Mikołajczak

Magdalena Macioszek

Michał Gałaman

Katarzyna Anna Nowak

Bartosz Górniak

Marlena Pawlak

Piotr Władysław Olejniczak

Karolina Ewelina Chojan

Brajan Jankowski

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

Romuald Kazimierz Ajchler

Jan Lus

Anna Elżbieta Wilk-Baran

Adam Roman Cukier

Krzysztof Mariusz Ostrowski

Wiesław Cygan

Elżbieta Barbara Jurczyńska

Paweł Bęben

Czesław Korycki

Jarosław Libera

Barbara Ksycka

Ryszard Żebryk

Aleksander Piotr Kołodziej

Judyta Rejdukowska

Sebastian Antoni Tuliński

Ludmiła Mirosława Jachimowicz-Kosiorek

Agnieszka Magdalena Grzechowiak

Komitet Wyborczy Partia Razem

Anna Siuda

Michał Marek Kościukiewicz

Julianna Marta Kulupa

Kamil Bartosz Bocian

Marta Maria Beszterda

Dawid Tomasz Wachowski

Anna Rachwał

Leszek Maciej Zasiński

Elżbieta Orechwo-Wachowska

Jakub Paweł Mięsikowski

Hanna Maria Zagulska

Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"

Błażej Łukasz Parda

Maciej Jarosław Bieniek

Daria Anna Nawrot

Lena Jabłońska

Małgorzata Jędrych

Justyna Wojciechowska

Mieczysław Piotr Góra

Wiesław Benedykt Darul

Julita Maria Łukaszewska

Dariusz Krzysztof Dudkiewicz

Paweł Adam Rydzewski

Cyprian Piotr Wieczorek

Jacek Jabłoński

Paulina Monika Bojko

Czesław Kazimierz Jopek

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Maks Kraczkowski

Krzysztof Paweł Łapiński

Marta Ryszarda Kubiak

Grzegorz Piechowiak

Andrzej Janusz Okpisz

Witold Zbigniew Perski

Jerzy Stanisław Wierzchowiecki

Halina Teresa Sobota

Antoni Janik

Maria Małgorzata Przybylska

Ewa Piechowiak

Marcin Bartosz Porzucek

Bogdan Włodzimierz Fleming

Jerzy Podmokły

Dorota Justyna Jaśkowiak

Anna Maria Dziarmaga

Marcin Stróżyński

Iwona Małgorzata Fidurska

Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi

Zbigniew Krzysztof Kubicki

Paweł Sobczak

Mirela Lach

Piotr Ryszard Kobus

Beata Agnieszka Przybylak

Tomasz Częścik

Eryk Nadworny

Alicja Ert-Zięba

Magdalena Maria Kózka

Joanna Katarzyna Maleńczyk

Krzysztof Krystian Rzeszutko

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Maria Małgorzata Janyska

Jakub Adam Rutnicki

Killion Munzele Munyama

Jacek Wojciech Bogusławski

Anna Raca

Zbigniew Czesław Ajchler

Grzegorz Michał Owczarzak

Stanisław Marcin Chmielewski

Małgorzata Alicja Karwacka

Iwona Anna Kostrzewa-Lewińska

Arkadiusz Jerzy Dolecki

Małgorzata Barbara Jagiełłowicz

Sławomir Przybylak

Przemysław Jerzy Nitschka

Roman Trzęsimiech

Anna Jadwiga Pospieszna

Grzegorz Alojzy Bogacz

Beata Dudzińska

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Krzysztof Michał Paszyk

Ryszard Napierała

Ryszard Goławski

Irena Maria Wojciechowska

Julian Rafał Mazurek

Andrzej Wita

Dominika Anna Koczorowska

Barbara Mirosława Adamczak

Ryszard Zbigniew Urbański

Tomasz Bronisław Kranc

Agnieszka Magnucka

Eugeniusz Wiktor Kucner

Andrzej Bobrowski

Jan Marek Pikulik

Agnieszka Mrotek

Maciej Leon Chałupka

Katarzyna Rolla

Renata Małgorzata Małecka